logo itpoint.cz

Internet OnLine překročil hranici 300000 uživatelů svých dial-up služeb

V průběhu minulého týdne přivítal Internet OnLine 300000 uživatele svých dial-up služeb.

V průběhu minulého týdne přivítal INTERNET OnLine, internetová divize ČESKÉHO TELECOMU, která poskytuje bezplatný i placený přístup do sítě Internet, 300 000 uživatele svých dial-up služeb. O výrazný nárůst se zasloužil především QUICK.CZ - služba bezplatného přístupu do Internetu, kterou společnost nabízí od 1.10.2000 a na kterou uživatelé mohou vstupovat přes jednotné celonárodní číslo 0971103333.

Přihlásit se mohou i online z adres www.iol.cz nebo www.quick.cz . Placené služby vytáčeného připojení si mohou zájemci registrovat buď přímo online v prostředí Internetu ze stránek http://online.reg.iol.cz nebo pomocí zakoupené registrační sady IOL TOP. Tu mohou získat například v každé prodejně společností Comfor a AutoCont.

INTERNET OnLine se také již dva roky intenzivně věnuje posilování obsahu českého internetu. V poslední době spolupracoval na několika projektech, které si získaly zaslouženou pozornost všech uživatelů tohoto novodobého média. Jedná se o velký informační portál www.quick.cz ; největší dětský server v České republice na adrese www.majaky.cz nebo speciální servery pro zábavu a sport ( www.gamezone.cz nebo www.golf-liga.cz ).

Veškeré další informace o všech službách INTERNET OnLine naleznete na adrese www.iol.cz . V případě, že budete volit telefonický kontakt, vytáčejte telefonní číslo 0800184084 pro placené služby IOL, pokud máte zájem o informace o službě bezplatného připojení do Internetu QUICK.cz, kontaktujte 02/840 840 00.

 www.iol.cz
tisková zpráva

Článek ze dne 3. května 2001 - čtvrtek