logo itpoint.cz

IP Telefonie a bezdrátová řešení

Společnost Azlan připravila další seminář - tentokrát již ve dvou lokalitách - Praha a Brno. A tématem jsou opět velmi frekventovaná hesla IP telefonie a Wireless.

Vážení přátelé.

Po úspěšném Multiservice semináři koncem srpna loňského roku pro Vás Azlan připravil další seminář a tentokráte již ve dvou lokalitách - Praha a Brno. A tématem jsou opět velmi frekventovaná hesla IP telefonie a Wireless.

Celoevropský distributor AZLAN, který je v posledních několika letech největším evropským prodejcem vedoucích světových firem v oblasti komunikací, jako je například Cisco Systems nebo Nortel Networks, pořádá pro své zákazníky roadshow s tímto zaměřením. Tato akce úspěšně proběhla již v několika evropských zemích a je pořádaná ve spolupráci se zástupci firmy Cisco Systems.

Obsahem semináře budou jednak teoretické přednášky ve třech blocích :

  1. Multiservice
  2. IP telefonie
  3. Wireless

Kromě teorie budeme také předvádět náš DEMO kit IP telefonie, kde si budete moci vyzkoušet, jak takové řešení vypadá a funguje přímo na vlastní uši. Pro příznivce bezdrátových sítí budeme mít k dispozici náš další DEMO kit Aironet produktů. A konečně zájemci obou technologií si budou moci vyzkoušet IP telefon bezdrátově (vypadá jako běžný mobil a pracuje se s ním podobně).

 IP telefonie a bezdrátová řešení

Co Vám účast přinese ?

Především informace o novinkách v progresivních technologiích v IT. V neposlední řadě I možnost vyzkoušet si možnosti těchto technologií přímo v (laboratorní) praxi.

Co Vás bude účast stát ?

Pouze Váš valuable čas.

Pražská roadshow se bude konat dne 15.3. 2001 v Průhonicích (exit 6 dálnice D1 - stejný jako pro hypermarkety Macro a Hypernova) v příjemném prostředí Kongresového a vzdělávacího centra v areálu Výzkumného ústavu okrasného zahradnictví.

Brněnská roadshow se bude konat dne 16.3. 2001 v dnes již standardních prostředí hotelu Voroněž.

Seminář se bude skládat ze dvou částí – teoretické a technické. Teoretická bude obsahovat odborné přednášky zástupců firmy Cisco Systems. V praktické části bude jednak přednáška s ukázkami konfigurací příslušných multiservisních zařízení a hlavně zde budou k dispozici zařízení, na kterých si bude možno v praxi vyzkoušet a ověřit možnosti integrovaných sítí a IP telefonie.

Zařízení v praktické části :

 www.azlan.cz

Článek ze dne 9. března 2001 - pátek