logo itpoint.cz

ISC Communication - přímý distributor Alcatel France pro ČR a SR

Společnost ISC Communication oznámila, že se stala certifikovaným partnerem společnosti Alcatel France na úrovni Expert Business Partner pro distribuci telekomunikačních systémů v ČR a SR.

Společnost ISC Communication oznámila, že se dne 1. 9. 2001 stala certifikovaným partnerem společnosti Alcatel France na úrovni Expert Business Partner pro distribuci telekomunikačních systémů v ČR a SR.

 ISC Communication - přímý distributor Alcatel France pro ČR a SR

"Jsme napojeni přímo na centrálu ve Francii a zboží dovážíme již bez dalších mezičlánků. Máme podporu výrobce při poskytování služeb a informací, máme kontakty na zahraniční specialisty pro řešení mimořádných problémů či požadavků. Splnil se nám tak cíl, který doufáme zlepší servis a služby, které Vám můžeme nabídnout.

Této, pro nás významné události, předcházel téměř rok příprav. Museli jsme splnit řadu náročných podmínek, a na závěr obstát v auditu specialistů Alcatel France," prohlásil obchodní ředitel ISC Communication Tomáš Brzák.

Základem úspěchu bylo, že společnost je již držitelem certifikace ISO 9001 a většina standardů je organizována dle této evropské normy. Dalším krokem bylo posílení týmu pracovníků, zejména o anglicky a francouzsky hovořící techniky a obchodníky. Většina členů týmu prošla školeními, někteří v zahraničí.

Dvojice techniků bude na závěr série zahraničních školení a trainingů již tento měsíc skládat zkoušku ACSE (Alcatel Certified System Expert). Tato nejvyšší úroveň znalostí techniků ABP je zejména předurčuje pro technická školení a certifikace.

V nejbližší době firma očekává první dodávku nového typu ústředen Alcatel, OmniPCX Office, které kromě běžných funkcí telefonní ústředny nabízí také spojení přes VoIP, připojení k internetu přes zabudovaný firewall a integrované emailové služby. Tím bude odstartována zcela nová etapa ve vývoji ústředen, která poskytne zákazníkům zcela nové možnosti.

Společnost má připraven nový systém školení, nové formy technické podpory i novinky v obchodních podmínkách.

 http://www.isccorp.com

Článek ze dne 20. září 2001 - čtvrtek