logo itpoint.cz

ISDN modem Microcom za 1 Kč

Společnost Fincom International a.s. připravila na měsíc červen ve spolupráci se Softwarovými novinami akci ISDN modem Microcom za 1 Kč

Společnost Fincom International a.s. připravila na měsíc červen ve spolupráci se Softwarovými novinami akci ISDN modem Microcom za 1 Kč. Tato akce je zaměřena na koncové uživatele a nabízí možnost získat kompletní přeměnu stávající analogové nebo digitální linky na linku euroISDN2 včetně ISDN modemu pouze za cenu 999,- Kč včetně DPH (poplatek za přeměnu telefonní linky) plus 1 Kč za modem. Objednávkový kupon najde zákazník v šestém čísle Softwarových novin, které jsou na stáncích od 1.6. Toto číslo lze také objednat na Internetu na adrese: isdn.swnet.cz. Nabízeným koncovým zařízením je novinka mezi modemy, Microcom ISDN USB Porte Plus. "Vývoji tohoto modemu byla věnována mimořádná pozornost a věřím, že jeho technické parametry osloví každého uživatele technologie ISDN. Nyní se navíc všem příznivcům progresivních technologií nabízí ojedinělá příležitost získat tento vyjímečný modem za pouhou korunu," komentuje probíhající akci Milan Hanuš, Microcom Business Manager.

K počítači se modem připojuje přes USB port, který zaručuje maximální průchodnost dat z ISDN linky do PC. Uživatel má možnost připojit se k Internetu již za 2-3 sekundy rychlostí až 128 kb/s (pokud to umožňuje příslušný poskytovatel Internetu). Kromě rychlého navazování spojení je velkou předností modemu jeho stabilita. Modem ISDN USB Porte Plus umožňuje při připojení k Internetu zároveň telefonovat nebo faxovat. Další funkcí modemu je jeho vybavení dvěma POTS, které umožňuje navíc připojit dvě analogová zařízení. Zákazník tak nemusí investovat do koupi nového telefonního aparátu nebo faxu, a přesto může využívat přednosti ISDN připojení.

Modem je dodáván s komunikačním software RVS-COM 1.57 Lite v české jazykové verzi. RVS-COM nabízí uživateli řadu možností pro využití, např. pro příjem a odesílání faxu, záznam telefonních hovorů apod. Testovací centrum IDG udělilo modemu Microcom ISDN USB Porte Plus Tip TestCentra IDG.

Článek ze dne 31. května 2001 - čtvrtek