logo itpoint.cz

ISDN Vánoce s Microcomem = úspora 6486 Kč

Společnost pro nové zákazníky cenově výhodný vánoční ISDN balíček. Balíček obsahuje přeměnu stávající telefonní linky na superlinku euroISDN2plus a, jako dárky navíc, interní ISDN modem Microcom ISDN Porte Internal a bezdrátový telefon Philips Kala.

Společnost Fincom International připravila cenově výhodný vánoční ISDN balíček. Balíček obsahuje přeměnu stávající telefonní linky na superlinku euroISDN2plus a, jako dárky navíc, interní ISDN modem Microcom ISDN Porte Internal a bezdrátový telefon Philips Kala. To vše za skvělou cenu 2999 Kč (pouze cena za přeměnu linky na euroISDN2plus), což znamená úsporu 6486 Kč.

Nadstandardní ISDN přípojka euroISDN2plus umožňuje připojení dvou analogových zařízení (dva telefony nebo telefon a fax) přímo do jednotky síťového zakončení (NT). Tato linka nabízí velice snadné řešení pro ty, kteří chtějí nadále používat svá analogová zařízení a zároveň využívat všech výhod ISDN linky pro datové přenosy. Je to řešení velice rychlé a spolehlivé. Ihned po instalaci lze používat analogová zařízení, neboť síťové zakončení je na rozdíl od standardní euroISDN2 přípojky rozšířeno o terminálový adaptér. Výhoda spočívá také v tom, že telefonické spojení není závislé na přívodu elektrického proudu, tedy funguje i při jeho výpadcích. Interní ISDN modem zajistí superrychlé a spolehlivé připojení na Internet- spojení je navázáno již za 2sekundy, garantovaná maximální rychlost je až 128kbps a navázané spojení se vyznačuje vysokou stabilitou, tzn. že "nepadá". Komfortní komunikaci zajistí také dárek navíc, který je součástí tohoto balíčku, bezdrátový telefon renomované značky Philips s dosahem až 350 m a výdrží 12 hodin hovoru a 8 dnů pohotovostního režimu.

Balíček si lze objednat přímo na adrese elektronického obchodu : http://eshop.fincom.cz . Veškeré dotazy zodpoví a pomoc při objednávání poskytnou pracovnice Zákaznického centra Fincom International na telefonu 049 / 55 00 130-2.

O Fincom Group

Fincom Group představuje skupinu tří samostatných akciových společností s českým kapitálem, které zaujímají přední postavení na středoevropském trhu s informačními a komunikačními technologiemi a službami. Skupina Fincom Group je tvořena firmami Fincom International, Fincom.Net a Fincom-Materna Communications. Fincom International se soustřeďuje na datové komunikace, je dodavatelem populárních komunikačních zařízení značky Microcom. Fincom.Net, e-business část Fincom Group, vyvíjí, provozuje a poskytuje formou outsourcingu systém UBTS (Universal Business Transaction System), který umožňuje ve společnostech efektivně podporovat obchodní a marketingové e-commerce transakce. Fincom - Materna Communications působí jako poskytovatel služeb v oblasti mobilních datových komunikací.

Fincom Group vedle výsadní pozice na českém a slovenském trhu posiluje také své postavení na trzích v Maďarsku a Polsku. V současné době dále expanduje se svými produkty především do Řecka, Chorvatska, Bosny a Hercegoviny a do zemí Středního východu.

 www.fincomgroup.net
tisková zpráva

Článek ze dne 10. prosince 2001 - pondělí