logo itpoint.cz

Jeden operátor, jedno řešení - Aliatel představuje řešení, které jednoduchým způsobem integruje datové a internetové služby

Potřebujete propojit více lokálních sítí, potřebujete garantované a spolehlivé připojení k Internetu ?

V rámci nově připravované nabídky služeb představuje Aliatel kombinované řešení, které jednoduchým způsobem integruje datové a internetové služby. Datové služby Business IP, založené na progresivní MPLS technologii, a služby Frame Relay jsou nabízeny spolu s rychlým a garantovaným připojením k internetové síti.

Jaké jsou výhody nabízeného balíčku služeb ?

Hlavní výhodou je sdílení jedné přístupové linky pro různé služby, kdy dochází k výrazným investičním i provozním úsporám. Rychlost přístupové linky je od 64 kbit/s do 2 Mb/s, což je rychlost, kterou využívají jak velké, tak i střední a malé firmy. Nabídka je určena společnostem, které požadují komplexní řešení svých telekomunikačních služeb při zachování maximálních bezpečnostních opatření, kvality služeb a individuálního přístupu jednoho dodavatele. Kromě kvalitních datových služeb získá zákazník za velmi výhodných podmínek i pevné připojení k Internetu prostřednictvím internetových služeb Speedbone.

Aliatel nezapomíná s nabídkou balíčků služeb ani na své stávající zákazníky - například na ty, kteří již využívají datové služby a nyní potřebují ještě připojení k Internetu. I v těchto případech nabízí Aliatel výhodnější ceny, než kdyby si zákazníci kupovali každou službu zvlášť.

 www.aliatel.cz
tisková zpráva

Článek ze dne 17. května 2001 - čtvrtek