logo itpoint.cz

Karta X Českého Telecomu se slevou 10 %

Takto zvýhodněné karty jsou k dispozici ve všech Zákaznických a obchodních centrech ČESKÉHO TELECOMU a prodejnách Telepoint a dalších 23 vybraných obchodních centrech (v prodejnách Tabák.Tisk) po celé České republice.

Se slevou 10% si nyní mohou zákazníci ČESKÉHO TELECOMU zakoupit Kartu X. Sleva platí až do 15. července 2001. Takto zvýhodněné karty jsou k dispozici ve všech Zákaznických a obchodních centrech ČESKÉHO TELECOMU a prodejnách Telepoint a dalších 23 vybraných obchodních centrech (v prodejnách Tabák.Tisk) po celé České republice.

Karta X za zvýhodněné ceny nabízí zákazníkům před přicházející turistickou sezónou snadné a pohodlné volání ze zahraničí. Seznam vybraných prodejních míst společnosti Tabák.Tisk je uveden v příloze k této tiskové zprávě.

Již nyní zaznamenal ČESKÝ TELECOM výrazný nárůst poptávky po Kartě X. Jen v květnu tohoto roku se prodalo 20 000 kusů. Ve srovnání s výsledky měsíce května loňského roku jde o nárůst prodeje o více než 140%. K oblíbenosti této předplacené karty také výrazně přispívá její univerzálnost.

Předplacenou Kartu X mohou totiž využívat zákazníci ČESKÉHO TELECOMU, a. s., jak pro telefonní hovory do České republiky, nyní již z 27 zemí světa, tak i pro volání po celém území ČR a do zahraničí. Kartou X se dá telefonovat jak z veřejných telefonních automatů (na mince i na karty), tak i z běžných telefonů. Seznam zemí, ve kterých je možné využít Kartu X spolu s uvedením minutových cen a přibližných délek hovorů, je součástí přílohy k tiskové zprávě.

V případě volání v rámci ČR Karta X nerozlišuje žádná tarifní pásma a platí tak stejná cena pro místní i meziměstské volání. Zákazník si však může vybrat ze dvou cenových programů. V rámci prvního programu, který je výhodnější pro kratší volání, je cena 3 Kč/min. Druhý cenový program, který se vyplatí spíše pro delší hovory, resp. meziměstská volání, se skládá z paušálního poplatku ve výši 15 Kč za každý započatý hovor a dále sazby 1 Kč za každou další minutu hovoru. Karta X, kterou ČESKÝ TELECOM nabízí v hodnotě 300, 500, 750 a 1000 Kč, je běžně k dispozici v prodejních místech ČESKÉHO TELECOMU, a.s., ve vybraných cestovních kancelářích, směnárnách, novinových stáncích, supermarketech, u benzínových čerpadel a dalších místech označených symbolem Karty X.

Obsluha Karty X je velice jednoduchá. Po volbě bezplatného přístupového čísla platného pro danou zemi (při volání ze zahraničí) zadá zákazník 14-místné číslo uvedené na kartě a nakonec číslo volané osoby. Systém karty informuje volajícího o potřebných krocích v češtině nebo v sedmi dalších jazycích až do spojení s volaným účastníkem. Navíc vždy informuje, kolik korun na kartě ještě zbývá a jak dlouho může volající na zvolené číslo telefonovat. Částka za každý hovor je odečtena z konta karty až po spojení s volanou stanicí.

Podrobné informace o Kartě X a dalších službách mohou zákazníci získat na internetové adrese www.telecom.cz nebo na bezplatném čísle 0800123456 Telefonického centra služeb.

 www.telecom.cz
tisková zpráva

Článek ze dne 28. června 2001 - čtvrtek