logo itpoint.cz

Kiwwi ohlásila podstatné snížení cen pro volání do mobilních sítí

Společnost Kiwwi, alternativní telekomunikační operátor, jako jedna z prvních reagovala na změnu ceny pro volání do mobilních sítí všech tří operátorů, kterou minulý týden oznámil Český Telecom.

Společnost Kiwwi, alternativní telekomunikační operátor, jako jedna z prvních reagovala na změnu ceny pro volání do mobilních sítí všech tří operátorů, kterou minulý týden oznámil Český Telecom.

Od 1.7.2001 snižuje Kiwwi svým zákazníkům cenu pro volání do sítí mobilních operátorů , a to až o celých 34%. Účtování po vteřinách již od první vteřiny hovoru je další přidanou hodnotou ke zlevnění hovorného, čímž se společnost Kiwwi liší od většiny ostatních telekomunikačních operátorů.

Pan Petr Rokyta, obchodní a marketingový ředitel pro Českou republiku, řekl: "Naše společnost reaguje na změny na trhu dynamicky. Myslím, že Kiwwi znovu potvrzuje svou strategii plně uspokojit své zákazníky a nabídnout jim vždy cenově výhodné služby."

Zlevnění hovorného do mobilních sítí se týká obou služeb - KiwwiVoice a KiwwiDirect, což umožní všem zákazníkům, kteří využívají služeb společnosti Kiwwi, dosahovat minimálních nákladů na telefonní hovory.

Kiwwi nabízí následující hlasové služby, při jejichž využití dosahuje úspora podle volané destinace a délky volání až 40% :

Kiwwi nabízí malým, středním a velkým firmám levnější mezinárodní a vnitrostátní telefonní hovory na pevné a mobilní sítě (blíže viz. www.kiwwivoice.cz). Další nabízenou službou je bezplatný přístup k internetu prostřednictvím telekomunikační sítě společnosti Kiwwi. Hlasových telekomunikačních služeb Kiwwi využívá přes 6 000 firem a přístup na Internet více než 180 000 uživatelů v České republice, Maďarsku, na Slovensku a ve Slovinsku.

Kiwwi ČR je součástí mezinárodní telekomunikační společnosti Kiwwi CEE Holding AG se sídlem ve Vídni. V současné době společnost působí v České republice, Maďarsku, Slovinsku a ve Slovenské republice. V nejbližší době rozšíří své aktivity také do Polska.

 www.kiwwi.cz
tisková zpráva

Článek ze dne 4. července 2001 - středa

Acronis True Image 2020 - 300x415