logo itpoint.cz

Komerční banka rozšiřuje možnost dobíjení GO předplacené služby Eurotelu prostřednictvím svých bankomatů

Do konce července bude tato služba postupně zpřístupněna na 169 bankomatech typu NCR a IBM. Již od února nabízí KB prostřednictvím svých bankomatů dobíjení Oskaret ve spolupráci s třetím mobilním operátorem v ČR, Českým Mobilem.

Možnost dobíjet GO kupóny, předplacenou službu společnosti Eurotel Praha, zprovoznila Komerční banka (KB) na třech svých bankomatech. Do konce července bude tato služba postupně zpřístupněna na 169 bankomatech typu NCR a IBM. Již od února nabízí KB prostřednictvím svých bankomatů dobíjení Oskaret ve spolupráci s třetím mobilním operátorem v ČR, Českým Mobilem. "Naším cílem je, aby měli možnost dobíjení kuponů všichni naši klienti," prohlásil Karel Tejkal z tiskového oddělení KB.

Služba na vybraných bankomatech Komerční banky označených symbolem "GO", je přístupná všem držitelům platebních karet EC/MC, Maestro, Visa, VISA Electron a American Express. Majitel karty po zadání jejího PINu vybere hodnotu kupónu ze škály 300, 500, 1000 a nebo 2000. Na základě této volby získá na stvrzence z bankomatu vytištěný 14 místný kód s popisem, jak telefon dobít. Ten je totožný s postupem při koupi "standardního" kuponu.

Kromě dobíjení karet mohou zájemci prostřednictvím vybraných bankomatů rovněž provést úhradu faktury, navýšení volací zálohy, provedení platby předem a zaplacení zálohy pro mezinárodní hovory a roaming. Zákazník obdrží potvrzení o transakci prostřednictvím SMS zprávy, a to nejdéle do 15 minut od uskutečnění transakce. Všechny uvedené služby jsou zdarma. Příslušné bankomaty jsou označeny logem Oskar a je na nich instalována reklamní obrazovka Oskar.

 http://www.pointa.cz - Česká informační agentura
kaj

Článek ze dne 25. června 2001 - pondělí