logo itpoint.cz

Lucent Technologies rozšířila své portfolio služeb typu end-to-end založených na IP o novou inteligentní síť a zákaznické produkty

Společnost představila pět nových vysoce výkonných a cenově zajímavých produktů pro služby IP. Nové produkty Access Point® 300, VPN Firewall Brick 20 a 1000 a SuperPipe® 170 a 175 dávají poskytovatelům služeb možnost nabízet bohatou škálu firemních služeb IP z jedné multiservisní platformy.

Společnost Lucent Technologies představila pět nových vysoce výkonných a cenově zajímavých produktů pro služby IP. Nové produkty Access Point® 300, VPN Firewall Brick 20 a 1000 a SuperPipe® 170 a 175 dávají poskytovatelům služeb možnost nabízet bohatou škálu firemních služeb IP z jedné multiservisní platformy. K těmto službám se řadí spravované zabezpečení, IP VPN (virtuální privátní sítě), spravovaná šířka pásma QoS, integrované hlasové a datové služby přes IP, víceuživatelský přístup k internetu a hosting webových stránek i aplikací.

"Toto rozšíření portfolia služeb IP je pro nás velice významné," uvedl Fred Kemmerer, viceprezident a generální ředitel skupiny IP Services Group společnosti Lucent. "Lucent Technologies je jediná společnost, která poskytovatelům služeb pomáhá nabízet svým zákazníkům celé spektrum výnosných řešení služeb IP, a to na základě volby multiservisní platformy buď na síti nebo přímo u zákazníka."

Outsourcingem své síťové infrastruktury poskytovatelům služeb mohou firemní zákazníci významně snížit své investiční výdaje a využít kvality služeb a schopností správy datového provozu, které poskytovatelé služeb nabízejí.

V nedávné studii velkých, středních a malých podniků v USA a Kanadě společnost Infonetics zjistila, že 10 % firem využívá nebo se připravuje k využití on-net služeb VPN a 90 % chce do roku 2003 používat zařízení CPE.

"Společnost Lucent má výhodnou pozici k tomu, aby poskytovatelé služeb mohli díky našemu kompletnímu portfoliu síťových produktů služeb IP ‚na klíč‘ plně využít výnosných příležitostí týkajících se služeb IP, jako jsou dnešní sítě IP VPN nebo v budoucnosti budou aplikace jako integrované hlasové a datové služby nebo web hosting," podotkl Kemmerer.

Společným jmenovatelem portfolia služeb IP společnosti Lucent je inteligence správy sítí a služeb IP prostřednictvím jednotné softwarové platformy pro řízení. Řešení síťového provozu dovolí poskytovatelům služeb rychle zajistit a zprovoznit nové spravované služby IP a provádět QoS a správu zabezpečení. Výhodami pro poskytovatele služeb jsou nižší provozní náklady a vyšší efektivita správy sítí.

Nové produkty

Společnost Lucent Technologies obohacuje své portfolio služeb IP o nové produkty a služby, k nimž mimo jiné patří :

Cena a disponibilita

Produkt Access Point 300 bude k dostání v červnu s cenami od 3 995 do 5 695 USD. Produkty SuperPipe 170 a 175 jsou dostupné už nyní v cenách od 1 000 do 2 000 USD. Produkt VPN Firewall Brick 20, rovněž dostupný nyní, se cenově pohybuje od 1 495 USD; VPN Firewall Brick 1000, k dodání od září, bude stát od 84 995 USD.

 www.lucent.cz
tisková zpráva

Článek ze dne 26. června 2001 - úterý