logo itpoint.cz

Malé a střední společnosti usilující o zvýšení a zefektivnění prodeje by měly zkusit WorkTeam CRM od asp1000

WorkTeam CRM je jako virtuální kancelář s nepřetržitou pracovní dobou, špičkovými administrativními zaměstnanci a nejnovějším systémem pro správu souborů.

Praha, 4.12.2001 - Malé a střední firmy mají nyní díky nové aplikaci společnosti asp1000 - WorkTeam CRM - svou vlastní verzi technologie pro řízení prodeje, kterou běžně používají velké společnosti. Je dostupná přes Internet, a to za minimální náklady v porovnání se standardními CRM aplikacemi. Pomocí této aplikace jsou obchodníci i management 24 hodin denně v obraze, a to ať jsou kdekoliv, takže jejich vztahy se zákazníky mohou vzkvétat a vztahy s potenciálními zákazníky neskončí nezdarem.

WorkTeam CRM je jako virtuální kancelář s nepřetržitou pracovní dobou, špičkovými administrativními zaměstnanci a nejnovějším systémem pro správu souborů. Díky své dostupnosti všude tam, kde je možnost internetového připojení, si můžete být jisti, že ty nejdůležitější informace mají k dispozici všichni klíčoví zaměstnanci, a to kdykoliv, takže se těžko stane, že někdo nemá o něčem přehled, protože nemohl najít potřebné informace. Trapné situace, kdy někam založíte údaje o potenciálních zákaznících či několikrát omylem voláte stejnému zákazníkovi, jsou již minulostí. Ani odchod zavedeného obchodního zástupce nemusí znamenat ztrátu jeho pečlivě schraňovaných kontaktů. Navíc, management má neustálý přehled o aktivitách svých podřízených, čímž se zjednodušují prognózy, a výkyvy v tržbách pro ně nebudou překvapením.

Kromě evidence důležitých obchodních informací můžete WorkTeam CRM využít také ke snadné koordinaci schůzek, řízení individuálních i společných úkolů a rychlé aktualizaci obchodních údajů.

Jan Maxa, výkonný ředitel asp1000, říká: "Všichni souhlasíme s tím, že CRM řešení mohou podstatným způsobem pomoci firmám zlepšit prodejní procesy a vztahy se zákazníky. Nicméně dodavatelé takových řešení se většinou zaměřují na velké, bohaté, společnosti jako jsou banky, energetické podniky či telekomunikační operátoři. V asp1000 věříme, že zlepšená péče o zákazníky má přínos právě pro malé firmy, pro které je důležitý každý obchod, ale jsou často pod takovým časovým tlakem, že kontakt s jejich zákazníky a nutná administrativa vázne. Přišli jsme proto s CRM řešením určeným speciálně pro malé a střední firmy."

Dodává, že WorkTeam CRM klade důraz především na praktické, přímočaré funkce, které se snadno ovládají. I cenová politika je přizpůsobena možnostem malých firem - platíte nepatrný měsíční poplatek za určitý počet uživatelů. Chcete-li přidat nové uživatele - žádný problém. Stejně tak můžete tento počet snížit, vše podle Vašich potřeb a potřeb Vaší firmy. Neplatíte za instalaci, upgrade hardwaru, školení ani poradenské služby. Navíc, údržba, upgrade a podpora uživatelů na zelené lince jsou nedílnou součástí aplikační služby.

"Zkuste to porovnat s částkou, kterou potřebujete na pořízení špičkových CRM řešení, které mají daleko více funkcí, než ve skutečnosti potřebujete." uzavírá Jan Maxa.

WorkTeam CRM

Mezi funkce, které WorkTeam CRM nabízí, a které může prostřednictvím Internetu používat celý tým obchodníků, patří :

Další moduly, které budou součástí pokročilejší verze WorkTeam Classic, zahrnují: Dokumenty - pro společné užívání dokumentů a řízení pracovních postupů; Diskuse - pro průběžné interní debaty; Projekty - řízení projektů a WebMail - zabezpečený e-mail, kdy se veškerá komunikace s klientem automaticky ukládá do modulu Klienti nebo Kontakty.

Cena WorkTeam CRM je 1.000,- Kč měsíčně za jednoho uživatele.

 www.asp1000.cz
tisková zpráva

Článek ze dne 5. prosince 2001 - středa