logo itpoint.cz

MBC Telecom vstupuje na český trh

Až 40-ti procentní úsporu na účtech za volání do zahraničí lze získat při využití služby Worldline od nového telekomunikačního operátora MBC Telecom.

Až 40-ti procentní úsporu na účtech za volání do zahraničí lze získat při využití služby Worldline od nového telekomunikačního operátora MBC Telecom..

Tato společnost je dalším alternativním operátorem na území České republiky. MBC je mezinárodní telekomunikační společnost úspěšně fungující již více než čtyři roky v sousedních zemích, především na Slovensku, kde byla vůbec první společností nabízející alternativní telefonní spojení se světem.

Vlastní pevná síť, mezinárodní konektivita a licence pro provozování veřejných telekomunikačních služeb umožňuje MBC nabízet telekomunikační služby nyní i u nás.

1. 11.2001 byl oficiálně zahájen provoz a prodej služby Worldline. Hlasová služba Worldline je zaměřena na podnikovou klientelu, jejím prostřednictvím lze telefonovat a faxovat do zahraničí.

Worldline lze do konce roku 2001 aktivovat bez jakýchkoli poplatků. Navíc získá každý nový uživatel služby, který uzavře smlouvu s MBC TELECOM s.r.o. do konce tohoto roku, mimořádný 10 %. Do 31.12. 2001 je též pro všechny uživatele zvýhodněno volání do Německa a to na 4,30 Kč/min. Smlouva na užívání služby není vázána žádnými objemovými ani termínovými závazky.

MBC Telecom s.r.o. je českou částí mezinárodní telekomunikační společnosti MBC. MBC TELECOM s.r.o. je provozovatelem telekomunikační sítě a poskytovatelem veřejné telefonní služby. Vlastní telekomunikační síť postavená na optických kabelech umožňuje poskytování množství telekomunikačních služeb, především alternativního telefonického a faxového spojení s celým světem na nejvyšší kvalitativní úrovni. Dále pak lokální, meziměstská nebo mezinárodní datová spojení či připojení ke globální síti Internet. Mezinárodní zázemí vybudované MBC pro provoz sítě a poskytování služeb dává klientům jistotu v dokonalém spojení. Veškeré služby poskytované MBC uspoří díky propracovaným cenovým programům značné prostředky nejširší podnikové klientele i domácnostem. To vše navíc se zárukou vysoké kvality telefonického spojení, která bývá u alternativních řešení mnohdy nevalné úrovně. Naším cílem je poskytovat služby na vysoké úrovni a s dlouhodobou perspektivou, stejně tak, jak je tomu i u služeb poskytovaných MBC v okolních zemích.

logo_mbc.jpg (3487 bytes)

Článek ze dne 6. listopadu 2001 - úterý