logo itpoint.cz

Microcom spoléhá na technologie Rockwell a Lucent

Řada zákazníků v poslední době vznesla na společnost Fincom International dotaz, zda krok společnosti Motorola, která se rozhodla ukončit své aktivity v modemovém průmyslu, nebude mít negativní vliv na funkčnost zařizení Microcom.

Praha, 23. října 2001 - Fincom International a.s., samostatná firma patřící do skupiny Fincom Group a největší dodavatel klientských přístupových zařízení na českém trhu, ujišťuje své zákazníky, že nedávno ohlášené ukončení veškerých aktivit společnosti Motorola v modemovém průmyslu nebude mít žádný negativní vliv na dosavadní kvalitu klientských zařízení značky Microcom.

Modemy Microcom využívají nyní čipové sady, které jsou ověřené a spolehlivé a mají dlouhodobou perspektivu vývoje a podpory.

Od července tohoto roku společnost Motorola zastavila vývoj a výrobu čipů pro softwarové PCI modemy a logicky také ukončila jejich podporu včetně vydávání nových verzí ovladačů. Na základě množících se dotazů ze strany zákazníků společnost Fincom International prohlašuje, že zařízení značky Microcom nevyužívají čipové sady firmy Motorola, ale že se spoléhají na čipové sady Conexant (firmy Rockwell) a Agere (Lucent).

"Rádi bychom ujistili všechny uživatele modemů, že naše společnost pozorně sleduje vývoj v průmyslu výroby klientských přístupových zařízení," řekl Jiří Neužil, výkonný ředitel Fincom International a.s. "V případě modemů značky Microcom klademe nevšední důraz na kvalitu a perspektivnost všech používaných komponent, což zaručuje nejen vysokou spolehlivost produktů, ale také zajištění služeb podpory za všech okolností. Proto nedávný krok firmy Motorola nijak neovlivní funkčnost modemů Microcom."

Nedávno ohlášené ukončení podpory čipových sad značky Motorola nezpůsobí zákazníkům Fincom International žádné problémy.

Motorola zastavila vývoj a výrobu čipů pro softwarové PCI modemy ... http://e-www.motorola.com/products/softmodem

Microcom2.jpg (4534 bytes)

 www.fincomgroup.net

Článek ze dne 24. října 2001 - středa