Mobilní telefony Siemens sbírají ocenění

Mobilní telefony společnosti Siemens sbírají ocenění jak od odborníků, tak od koncových uživatelů. V letošním roce získaly celou řadu ocenění, která dokazují, že značka Siemens má silné postavení na trhu mobilních telefonů.

V anketě Mobil Hit, kterou vyhlásil vydavatelský dům Mona ve spolupráci s časopisem Mobility získal od odborné poroty třetí místo mobilní telefon Siemens SL45.

Odborná porota prestižního magazínu Mobil zvolila Siemens M35i jako "Koupi roku 2001" v kategorii mobilní telefony s osobností a telefon Siemens S40 jako "Design roku 2001" v kategorii mobilní telefony pro náročné.

Čtenáři časopisů z vydavatelství Vogel publishing (Chip, Level a Počítač pro každého) ocenili Mobilní telefon Siemens SL45 jako druhý nejlepší mobilní telefon v anketě Volba 2001.

V anketě Mobil roku, kterou vyhlašoval největší internetový magazín o telekomunikacích, Mobil cz, získaly telefony Siemens tato ocenění :

  • Siemens C35i – druhý nejlepší low-endový telefon
  • Siemens S45 – druhý nejlepší manažerský telefon
  • Siemens ME45 – třetí nejlepší manažerský telefon
  • Siemens SL45 – druhý nejlepší telefon v kategorii stylové telefony
  • Siemens ME45 – získal ocenění první odolný mobil s vlastnostmi manažerského přístroje, tato ocenění udělila odborná porota, kterou tvořili redaktoři Mobil.cz a tiskoví mluvčí Eurotelu, RadioMobilu a Českého Mobilu

Siemens vyrábí mobilní telefony pro všechny skupiny uživatelů od hravých low- endových telefonů přes outdoorové (odolné) až po manažerské. "Naší snahou je uspokojit zákazníky ze všech kategorií. Proto vyrábíme telefony, které jsou uživatelsky příjemné a slučují moderní design s nejnovějšími technologiemi. To, že se nám daří uspokojovat a oslovovat uživatele mobilních telefonů jsme si mohli ověřit i díky oceněním,která jsme v letošním roce obdrželi", říká marketingová manažerka Siemens, divize ICM, Martina Herkusová.

Skupina Siemens, divize Mobilní informace a komunikace (ICM) nabízí kompletní portfolio řešení pro mobilní sítě včetně koncových přístrojů, infrastruktury a aplikací. Spektrum koncových přístrojů zahrnuje oblast mobilních telefonů, bezdrátových modulů, mobilních organizérů a bezšňůrových telefonů. Portfolio infrastruktury zahrnuje technologie pro výstavbu sítí GSM, GPRS a sítě 3. generace a také základnové stanice, spojovací systémy pro inteligentní sítě tj. např. pro předplacené služby. Mobilní aplikace pokrývají koncová řešení pro Messaging, Location Based Services nebo Mobile Payment. Ve fiskálním roce 2001 (končícím 30. září 2001) dosáhla divize ICM objemu prodeje 11,3 miliardy EUR (předběžné odhady) a zaměstnávala 30,730 zaměstnanců po celém světě.

 www.siemens.cz
tisková zpráva

Článek ze dne 3. prosince 2001 - pondělí

Ušetřete peníze větším využitím proxy serverů
Aktuální články

Profesionální bezdrátový prezentační sys...

Bezpečný a transparentní FORPSI cloud

Výzva operátorům ke změně cenové politik...

Budeme mít férové operátory i ceny za mo...

Ne všechna volání z ciziny jsou roaminge...

DNS obhájila prvenství a získala ocenění...

Multimediální zásuvky s konektory HDMI, ...

Nová řešení podpory dostupnosti různorod...

Moderní digitální kancelář bez šanonů

Současné a budoucí IT trendy na konferen...

Zálohování firemních dat s dvojnásobnou ...

Co je nového v české verzi Dynamics NAV ...

Projekt NEN je ušit na míru IT společnos...

Jak na ochranu dat o tržbách

Dynamics 365 pomáhá obchodníkům zlepšova...

Mobilní bankovnictví ohrožuje SMS malwar...

Konference SUSE Expert Days 2017 pro pří...

Malý přenosný bluetooth reproduktor Polk...

Odpovědnost za ochranu dat zákazníků je ...

Digitální transformace s podporou VMware...