logo itpoint.cz

Nabídka Contactelu u příležitosti veletrhu Invex 2001

Ačkoli Contactel není oficiálním vystavovatelem na veletrhu, mají návštěvníci zejména z odborných kruhů možnost navštívit jeho prezentaci v Kongresovém centru areálu brněnského výstaviště v době od 15. do 16.10.2001.

Praha 15. října 2001 - Contactel v letošním roce zvolil novou koncepci prezentace u příležitosti v pondělí zahajovaného veletrhu Invex. Ačkoli Contactel není oficiálním vystavovatelem na veletrhu, mají návštěvníci zejména z odborných kruhů možnost navštívit jeho prezentaci v Kongresovém centru areálu brněnského výstaviště v době od 15. do 16.10.2001. Veškeré informace lze rovněž získat prostřednictvím internetového virtuálního stánku na adrese www.contactel.cz .

"V letošním roce jsme se rozhodli pro netradiční formu účasti prostřednictvím virtuálního stánku na internetu a prezentace v Kongresovém centru. Zároveň přicházíme se zvýhodněnou nabídkou stávajících služeb a představujeme služby nové, uvedl Michal Čupa, generální ředitel Contactelu."

U příležitosti veletrhu připravil Contactel atraktivní cenová zvýhodnění. Na internetové stránce Contactelu je možné získat podrobné informace o zvýhodněné speciální nabídce a současně si přímo dohodnout schůzku s některým z 21 zástupců, jejichž fotografie a kontaktní adresy jsou na stránce uvedeny. Speciální nabídka se týká hlasových služeb Voice Direct, Voice Plus a Infolinka, datových služeb IP Private Net a Flexi Frame, internetových služeb Internet Direct, Internet Wireless Limit, Internet Wireless Professional a služeb s přidanou hodnotou WEB Hosting Pro a SERVER Hosting. V sedmi případech může zákazník získat výhodu zřízení služby zdarma, u šesti produktů mu Contactel nabízí výrazně zlevněné poplatky za provoz. Zvýhodněná nabídka platí do 1. listopadu 2001.

K novým službám patří již čtvrtá z řady hostingových služeb nabízená pod názvem PRIVATE Hosting. Služba PRIVATE Hosting umožní pronájem fyzického serveru v prostorách společnosti Contactel vyhrazeného jednomu zákazníkovi a jeho připojení k vysokorychlostní páteřní síti rychlostí až 155 Mb/s. Díky této službě zákazník uspoří náklady na pořízení a pevné připojení vlastního serveru.

Další z nových služeb je REDBox Priority. Uživatelé internetu si mohou za základní měsíční poplatek 169 Kč (vč. DPH) pořídit přístup k internetu po komutované síti s garantovanými parametry, a to včetně záruky, že se k internetu přes Contactel připojí vždy napoprvé, a to i ve špičce.

Prezentace v Kongresovém centru u příležitosti veletrhu INVEX je také první výstavní premiérou, na kterou Contactel vstupuje jako společnost certifikovaná podle systému řízení kvality ISO 9001:2000.

 www.contactel.cz
tisková zpráva

Článek ze dne 15. října 2001 - pondělí