logo itpoint.cz

Nabídka produktových euroISDN balíčků Českého Telecomu se dále rozšiřuje

Od 1. února 2001 naleznete v balíčku euroISDN@office easy Českého Telecomu zřízení přípojky euroISDN2 a pobočkovou telefonní ústřednu ATEUS.

Český Telecom od 1.února 2001 nabízí zákazníkům novinku, produktový balíček euroISDN@office easy. Jedná se o komplexní zákaznické řešení, které obsahuje zřízení přípojky euroISDN2, pobočkovou ústřednu ATEUS OMEGA (detaily o ústředně), odbornou montáž a zaškolení obsluhy. Je to technicky progresivní řešení vhodné zejména pro menší a střední firmy, které mají zájem o zajištění efektivní komunikace jak uvnitř firmy, tak navenek - vůči svým klientům a partnerům.

Nová nabídka sestavy produktového balíčku euroISDN@office easy zahrnuje zřízení přípojky euroISDN2 a pobočkovou ústřednu se základní montáží. Tato pobočková ústředna umožňuje ve své základní výstavbě připojení šesti koncových zařízení při zachování velmi příznivého poměru cena/výkon. Je také možné systém rozšířit, a to až na 24 resp. 54 vnitřních přípojek (při připojení na dvě přípojky euroISDN2). Základní pořizovací cena sestavy euroISDN@office easy je 17.900,- Kč (včetně DPH). Měsíční cena za používání přípojky euroISDN2 je 450,- Kč.

Česk7 Telecom již od 1. ledna 2001 výrazně snížil ceny za zřízení a používání přípojek euroISDN. Samotnou přípojku euroISDN2 přeměnou z telefonní přípojky lze získat již za pouhých 999,- Kč. Měsíčně zaplatí zákazník 450,- Kč, což je v evropském a světovém srovnání jedna z nejnižších cen na trhu vůbec. Přitom zákazník získá výhodnější tarif za provoz, který je nabízen rovněž u tzv. podnikových telefonních stanic, kde je měsíční poplatek 225Kč. Zatímco tedy zákazník zaplatí měsíčně za přípojku euroISDN2 stejně jako za dvě podnikové telefonní přípojky, je naproti tomu výsledná užitná hodnota podstatně vyšší.

Služby euroISDN patří k nejmodernějším telekomunikačním prostředkům současnosti. Prostřednictvím digitálního přenosu hlasu, dat i videa umožňují svým uživatelům dosáhnout vyšší efektivity a komfortu komunikace. V rámci využití jedné základní přípojky jsou k dispozici nejen dva nezávislé komunikační kanály (2 x 64kbit/s), kde každý z nich prakticky odpovídá jedné telefonní přípojce, ale i celá řada dalších aplikačních možností (např. sdružování či naopak sdílení komunikačních cest) a doplňkových služeb. Tato technologie je zvláště vhodná například pro rychlé připojení k internetu, kdy na téže přípojce lze navíc současně telefonovat či faxovat. Služby euroISDN jsou také využívány pro připojování pobočkových ústředen, jak ukazuje právě představené produktové řešení.

Podrobné informace o službách euroISDN mohou zákazníci získat na bezplatném čísle Telefonického centra služeb Česk0ho Telecomu 0800123456, nebo na internetové adrese www.telecom.cz , popř. www.euroisdn.cz .

Česk7 Telecom je vedoucí telekomunikační společností v České republice. V oblasti poskytování hlasových služeb se počet jeho zákazníků blíží již čtyřem miliónům. Prostřednictvím své dceřiné společnosti EuroTel Praha, spol. s r.o., se významně podílí také na trhu mobilních služeb. Díky zásadní modernizaci sítě uskutečněné zejména ve druhé polovině 90. let rozšiřuje nabídku o nejmodernější telekomunikační produkty. Zmodernizovaná přenosová kapacita společnosti je také stále intenzivněji využívána ostatními operátory.

 www.telecom.cz
tisková zpráva

Článek ze dne 5. února 2001 - pondělí