logo itpoint.cz

NetKit uvádí nástroj pro SMS soutěže m-Arena 1.2.

V pondělí uvedla společnost NetKit s.r.o. (dříve caatoosee) na trh nový nástroj m-Arena 1.2. Jedná se o produkt pro tvorbu, provozování a řízení spotřebitelských her na bázi mobilní komunikace, zpráv SMS.

V pondělí uvedla společnost NetKit s.r.o. (dříve caatoosee) na trh nový nástroj m-Arena 1.2. Jedná se o produkt pro tvorbu, provozování a řízení spotřebitelských her na bázi mobilní komunikace, zpráv SMS.

NetKit poskytuje služby z oblasti tvorby počítačových aplikací a aplikací pro mobilní komunikaci. m-Arena je prvním značkovým produktem pro mobilní komunikace, který NetKit představuje. Aplikace m-Arena je jedinečná především tím, že dává uživatelům možnost okamžitě, opakovaně a snadno definovat s jediným nástrojem neomezený počet soutěží.

V současné době neexistuje na trhu podobné komplexní řešení. NetKit s.r.o. chce m-Arenu nabízet klientům z řad reklamních agentur i obecně klientům, kteří mají zájem používat spotřebitelské soutěže jako doplňkový nástroj pro svoji marketingovou komunikaci se zákazníky.

Produkt vychází vstříc současnému trendu využívání mobilní technologie pro komunikaci se zákazníky. Soutěže na bázi SMS vyhovují pojetí reklamy jako součást rozšířeného výrobku. Zákazníci vnímají spotřebitelské soutěže jako způsob, jak mít z koupě výrobků nebo z užívání služeb více. Právě tyto faktory diferencují současné služby na rozvinutých trzích.

M-Arena umožňuje klientům mít stoprocentní kontrolu nad designem i průběhem soutěžních akcí. Na druhé straně účastníci SMS soutěží se mohou obratem dozvědět, jak uspěli, bez dalších privátních nákladů. Základní výhody systému m-Arena pro klienty jsou snadná obsluha, úplná kontrola nad průběhem akce, možnost až pěti (i vice) paralelních akcí najednou a možnost dlouhodobé práce s cílovou skupinou.

Naopak přínos vůči spotřebitelům v porovnání se soutěžemi, které nevyužívají SMS jako komunikační kanál, spočívají především v těchto bodech - rychlost informace o výhře, nízké náklady na účast v soutěži, nevtíravá forma.

 www.netkit.cz

Článek ze dne 19. prosince 2001 - středa