logo itpoint.cz

NEXTRA o jednu třetinu levněji

NEXTRA Czech Republic o třetinu snižuje ceny při podpisu jakéhokoli typu smlouvy NEXTRA Housing.

Pořídíte-li si mezi 15. květnem a 31. červencem 2001 jakýkoli typ řešení NEXTRA Housing, získáte ho za cenu až o třetinu nižší. Třetinová sleva se vztahuje i na všechny typy pevných připojení, pořízených ke službě NEXTRA Housing. Výběr máte mezi digitálním okruhem NEXTRA Route a bezdrátovým připojením NEXTRA Airlink. Navíc si, v rámci akce, můžete pronajmout předkonfigurované a plně spravované servery společnosti SUN.

Současná zvýhodněná nabídka je určena firmám, které již mají k dispozici webový server a chtěly by si k němu pořídit ještě pevné připojení k Internetu. Druhou skupinu tvoří subjekty s rozsáhlejšími webovými aplikacemi na serverech poskytovatelů webového prostoru. Tyto firmy přechodem na službu NEXTRA Housing získají vlastní profesionální servery, avšak bez nutnosti do nich investovat. Za tento rizikový vklad přebírá zodpovědnost NEXTRA Czech Republic, která severy SUN Netra zákazníkům pronajímá včetně primární konfigurace a průběžných upgradů.

Hlavní výhodou provozování vlastního serveru je několikanásobně vyšší rychlost odezvy na podněty jeho návštěvníků. Vaše aplikace využívá celou kapacitu připojení do Internetu a nedělí se o výkon s žádnou jinou. Pronájem již nakonfigurovaných serverů SUN Netra získáte nejen za velmi výhodných podmínek ale mimo kompletní správy vám zaručujeme i průběžné upgradování hardwaru.

Ospolečnosti NEXTRA Czech Republic

Společnost NEXTRA Czech Republic s.r.o. je součástí celoevropské struktury NEXTRA působící ve třinácti evropských zemích. NEXTRA disponuje jednou z největších a nejbezpečnějších páteřních sítí ve střední Evropě. Mimo úctyhodné mezinárodní konektivity 2 x 155 Mb/s se NEXTRA Czech Republic může pochlubit i infrastrukturou, jež pokrývá a propojuje většinu země. NEXTRA nabízí celou škálu komunikačních služeb na bázi IP protokolu jako jsou služby pro připojení na Internet, hostování serverů v datových centrech, telekomunikační služby a služby budování virtuálních privátních sítí.

 www.nextra.cz
tisková zpráva

Článek ze dne 14. května 2001 - pondělí