logo itpoint.cz

Nová datová služba Aliatelu - Digital Line

V těchto dnech spouští společnost Aliatel novou datovou službu nazvanou Digital Line. Služba je určena firmám, které mají více poboček a potřebují mezi nimi a svou centrálou zajistit rychlý a spolehlivý přenos velkého objemu dat, hlasu a videa.

V těchto dnech spouští společnost Aliatel novou datovou službu nazvanou Digital Line. Služba je určena firmám, které mají více poboček a potřebují mezi nimi a svou centrálou zajistit rychlý a spolehlivý přenos velkého objemu dat, hlasu a videa. Předností služby Digital Line je významná redukce nákladů díky využití centrálního rozhraní. Čím větší kapacitu zákazník využívá, tím výraznější je cenová úspora.

Služba funguje na principu využití jednoho centrálního rozhraní, tzn. využití jednoho fyzického zařízení pro přenos všech přístupových okruhů v jednom fyzickém médiu. Jejím základem je pronájem digitálních okruhů ve třech zónách vzdáleností (místní, do 160 km, nad 160 km).

K hlavním výhodám nově nabízené služby patří minimální doba zpoždění přenášených dat pro časově kritické aplikace, vysoká bezpečnost přenášených dat, vždy garantovaná kapacita sítě a velké rozpětí přenosových kapacit pro širokou škálu použití 64 kbit/s - 155 Mbit/s (propojení LAN, přenos dat, hlasu a videa). Služba je nabízena ve třech úrovních kvality - Standard, garantovaná kvalita Plus a Top. Je možno sjednat garanci ve formě SLA na dostupnost a dobu zřízení služby.

 www.aliatel.cz
tisková zpráva

Článek ze dne 14. prosince 2001 - pátek