logo itpoint.cz

Nová pobočka GTS Czech v Plzni

Pobočka byla otevřena v pátek 15.2. 2001. Do budoucna společnost počítá s celkem 25 regionálními pobočkami v ČR.

Společnost GTS CZECH, a. s., která je co do objemu tržeb největším alternativním telekomunikačním operátorem v České republice, otevřela svoji plzeňskou pobočku. Nabízí tak svoje hlasové, datové a internetové služby už v šesti českých a moravských městech. Tento počet poboček hodlá celkově dotáhnout až na 25.

"V březnu budou například následovat České Budějovice. V Plzni nabízíme zákazníkům celé portfolio našich služeb s jejich garantovanou kvalitou, tedy s vracením peněz v případě jejího nedodržení. Samozřejmostí je u nás flexibilní individuální cena podle potřeb zákazníka, práce dohledového centra a kompletnost balíčku služeb o požadovaných parametrech," uvedla konzultantka GTS Marcela Roflíková. Největším problémem společnosti je podle ní dosud neuzavřené jednání s hlavním poskytovatelem služeb, Českým Telecomem. V důsledku totiž neukončená cenová jednání zatím GTS neumožňují poskytovat zákazníkům místní hlasové služby v nově vznikajících pobočkách.

GTS CZECH vznikla loni v únoru spojením původních firem GTS CzechNet, GTS INEC a DATTEL. Právně dokončila spojení letos koncem ledna. Největším alternativním poskytovatelem telekomunikačních služeb se stala v průběhu loňského roku, kdy její tržby dosáhly 1,270 miliardy korun, tedy dvojnásobného objemu proti roku 1999. GTS hodlá v letošním roce investovat 615 milionů korun a to zejména do rozvoje vlastní páteřní sítě a na připojení nových zákazníků.

 Česká informační agentura
dav

Článek ze dne 19. února 2001 - pondělí