logo itpoint.cz

Nová služba Paegasu zjišťování stavu účtu pomocí SMS

Všichni uživatelé tarifních programů Paegas, kteří si budou chtít zjistit stav svého měsíčního vyúčtování tak mohou nyní jednoduše a zdarma učinit prostřednictvím jediné textové zprávy SMS.

Všichni uživatelé tarifních programů Paegas, kteří si budou chtít zjistit stav svého měsíčního vyúčtování tak mohou nyní jednoduše a zdarma učinit prostřednictvím jediné textové zprávy SMS. Stačí, když na číslo 4603 (telefonní číslo na něž jsou zákazníci zvyklí telefonovat na infolinku) pošlou SMS s klíčovým slovem UCET. Obratem formou SMS obdrží finální částku za účtovací cyklus, který si zvolí.

V případě, že pošle SMS UCET či UCET 0, zobrazí se mu na displeji částka za poslední účtovací cyklus, číselnými znaky na konci SMS potom zákazník odliší o jaký výpis má zájem. V případě, že pošle SMS UCET 1 dostane SMS z částkou z předminulého měsíce, UCET 2 – UCET 12 znamenají žádost o vyúčtování v odpovídajících předešlých měsících. Každá informace o vyúčtování v tomto případě obsahuje i údaj o tom, zda příslušná částka již byla uhrazena.

O aktuálním dění na Mezinárodním filmovém festivalu v Karlových Varech, který se koná ve dnech 5. – 14. července 2001, budou informováni všichni majitelé mobilních telefonů Paegas. Ti, jejichž telefony podporují protokol W@P, najdou nejnovější informace z tohoto festivalu na stránkách portálu ClickW@P v sekci ClickInfo pod položkou MFFKV. Ti, kteří wapový telefon nevlastní mohou informace o aktuálním dění na MFF získat pomocí služby Paegas Info Stačí zaslat krátkou textovou zprávu s klíčovým slovem +FESTIVAL na číslo 4616 aktivovat příslušný infokanál. Aktuální zprávy o dění na filmovém festivalu jim potom budou automaticky docházet na displej mobilního telefonu. Každá doručená zpráva přitom stojí pouze 1 Kč.

Mobilní telefon Paegas je nyní možné použít ve všech 48 stanicích pražského metra. RadioMobil se totiž spojil s dalšími dvěma mobilními operátory a všichni společně vybudovali v pražském metru síť mobilních telefonů GSM. Ta vysílá v pásmu GSM 900 MHz, a signál tak mohou využívat i volající, kteří nevlastní duální mobilní telefon. Operátoři mobilních sítí do budoucnosti zvažují i možnou součinnost při případném rozšiřování signálu do tunelů pražského metra.

 www.paegas.cz
tisková zpráva

Článek ze dne 13. července 2001 - pátek