logo itpoint.cz

Nová telefonní karta pro zamilované přináší hudbu, kosmetiku i ochranu

Telefonní karty pro zamilované vydává v čase blížícího se valentinského svátku Český Telecom. Na každé kartě je k 30 telefonním jednotkám přidáno navíc 5 jednotek zdarma.

Telefonní karty pro zamilované vydává v čase blížícího se valentinského svátku ČESKÝ TELECOM. V sadě nazvané Love Cards mladí lidé najdou dvě zvýhodněné telefonní karty a speciální dárky v podobě prezervativu a kupónu na výhodný nákup kosmetiky. Navíc mohou vyhrát k této příležitosti vydaný kompaktní disk se známými romantickými písničkami.

Dvě v balíčku obsažené karty se liší svým designem - jedna je určena pro dívky, druhá pro chlapce. Obě však mají společnou svou výhodnou cenu - na každé kartě je k 30 telefonním jednotkám přidáno navíc 5 jednotek zdarma.

Prvních 300 zákazníků, kteří pošlou své vytelefonované karty zpět, obdrží navíc jako dárek Love CD s 14+2 českými hity pro zamilované, které bylo sestaveno speciálně pro tuto nabídku a nedá se získat jinak.

Fotografii telefonních karet pro zamilované je možno získat na internetové adrese :

http://www.telecom.cz/infocentrum/tiskove_oddeleni/download/lovecard.jpg

Přehled všech doposud vydaných telefonních karet je dostupný na internetové stránce :

http://www.telecom.cz

ČESKÝ TELECOM, a.s., je vedoucí telekomunikační společností v České republice. V oblasti poskytování hlasových služeb se počet jeho zákazníků blíží již čtyřem miliónům. Prostřednictvím své dceřiné společnosti EuroTel Praha, spol. s r.o., se významně podílí také na trhu mobilních služeb. Díky zásadní modernizaci sítě uskutečněné zejména ve druhé polovině 90. let rozšiřuje nabídku o nejmodernější telekomunikační produkty. Zmodernizovaná přenosová kapacita společnosti je také stále intenzivněji využívána ostatními operátory.

Akciová společnost ČESKÝ TELECOM provozuje v České republice více než 18 000 kartových a 12 000 mincových veřejných telefonních automatů. První kartový telefonní automat byl na území ČR instalován v roce 1991 a doposud bylo vydáno přes 30 miliónů telefonních karet.

 www.telecom.cz
tisková zpráva

Článek ze dne 16. ledna 2001 - úterý