logo itpoint.cz

Nové služby hlasové schránky MEMOBOX

Český Telecom připravil pro své zákazníky, kteří využívají záznamovou schránku Memobox, bezplatné využívání služby "Oznamování nových zpráv" na vlastní telefonní stanici.

Český Telecom připravil pro své zákazníky, kteří využívají záznamovou schránku Memobox, bezplatné využívání služby "Oznamování nových zpráv" na vlastní telefonní stanici.

Pokud si zákazník ve své schránce Memobox zapne službu "Oznamování nových zpráv" a nastaví telefonní číslo své stanice, k níž je schránka zřízena, Memobox uživatele podle zvoleného časového rozvrhu automaticky a zdarma zavolá a oznámí, že má novou zprávu. Zákazník si může zprávu rovněž ihned vyslechnout. Tato služba je od dubna poskytována zdarma.

Záznamová schránka Memobox je zákazníkům ČESKÉHO TELECOMU zřizována bezplatně. Základním typem záznamové schránky Memobox je hlasová schránka Memobox Komfort, vyspělejším typem s možností zřízení až 20 pobočkových schránek je Komfort plus. Zákazníci u těchto schránek neplatí žádný měsíční paušální poplatek. Od dubna je rovněž nulový měsíční paušál u schránky Fax, která je určena pro příjem faxů. U schránky Memobox Profi dochází ke snížení pravidelného měsíčního poplatku z 95 na 50 Kč. U schránek Fax a Profi je od dubna tisk faxu na číslo vlastní faxové nebo telefonní stanice rovněž poskytován zdarma.

Další informace o službě Memobox zákazníci obdrží na internetové adrese www.telecom.cz nebo na bezplatném čísle Telefonického centra služeb 0800 123 456, kde si mohou rovněž záznamovou schránku v digitální síti ČESKÉHO TELECOMU zřídit.

ČESKÝ TELECOM, a.s., je s téměř čtyřmi milióny provozovaných telefonních stanic vedoucí telekomunikační společností v České republice. Prostřednictvím zásadní přestavby sítě, uskutečněné zejména ve druhé polovině 90. let, rozšiřuje nabídku o nejmodernější telekomunikační produkty. Pozornost přitom věnuje především využití růstového potenciálu datových a internetových služeb.

ČESKÝ TELECOM, a.s., patří podle své tržní kapitalizace a objemu obchodů k nejvýznamnějším firmám na českém kapitálovém trhu. Akcie společnosti jsou ve formě GDR obchodovány i na London Stock Exchange. Rating ČESKÉHO TELECOMU, a.s., trvale patří k nejvyšším, které mohou české společnosti získat od renomovaných mezinárodních ratingových agentur.

 www.telecom.cz
tisková zpráva

Článek ze dne 3. dubna 2001 - úterý