logo itpoint.cz

Nové technologie od společnosti Cyber Operations

Technologie, které vytvořily mnoho nových komerčních aplikací, jsou výsledkem intenzívního, výzkumu a novátorského úsilí uplynulých dvou let.

Společnost pro výzkum a rozvoj technologií Cyber Operations nabídla mediální poradenství k nadcházejícímu uvolnění technologií, které budou dominovat trhu a které výrazně zlepší multimediální vysílání "on-the-fly", prevenci pro odmítání šířených služeb (DDoS), optická spojení nové generace a řízení dat v reálném čase.

"V následujících týdnech představí společnost Cyber Operations čtyři vlastní technologie, které budou k dostání na komerčních trzích," řekl Randy Lukasik, prezident Cyber Operations. "Naší strategií bylo udržet vše v tichosti, abychom mohli náhle zasáhnout samo jádro stěžejních sektorů trhu, aniž bychom přilákali pozornost sdělovacích prostředků, která někdy zavádí do slepých uliček marketingu předčasnými prohlášeními, která zdůrazňují senzaci místo podstaty.

Zmíněné technologie jsou výsledkem intenzívního, ukázněného výzkumu a novátorského úsilí uplynulých dvou let a budou mít výrazný vliv na oblasti, na které jsou zaměřeny. Každý produkt přichází s technologií, která bude dominantní na trhu příslušné oblasti a zároveň bude přístupná pro široké spektrum globálních komerčních aplikací. Všechny čtyři produkty jsou v současné době nastavovány pro komerční využití."

Technologie společnosti Cyber Operations vytvořily mnoho nových komerčních aplikací v následujících oblastech globálního trhu :

O společnosti Cyber Operations

Cyber Operations se sídlem ve městě Jupiter na Floridě je společnost, která se zabývá výzkumem a vývojem technologií a zaměřuje se na technologie, jež jsou dominantní na trhu a umožňují široké spektrum komerčních aplikací. Tyto technologie vycházejí z ukázněného přístupu na základě seriózních věd, zahrnují sítě samostatného vzdělávání, algoritmy komprese, optické komponenty a systémy řízení dat. Cyber Operations je soukromě vlastněná společnost. Společnost Cyber Operations si udržela finanční skupinu firmy Andersen pro poradenství na prodej zmíněných technologií. Jakékoli otázky ohledně prodeje těchto technologií vám zodpoví Ed Hess na čísle (404) 221 4323.

Článek ze dne 19. dubna 2001 - čtvrtek