logo itpoint.cz

Nový manažer profesionálních služeb společnosti Genesys Telecommunications Laboratories

Regionálním manažerem profesionálních služeb pro oblast střední a východní Evropy a Blízkého východu společnosti Genesys Telecommunications Laboratories se stala Cour‘De Fairless ...

Regionálním manažerem profesionálních služeb pro oblast střední a východní Evropy a Blízkého východu společnosti Genesys Telecommunications Laboratories se stala Cour‘De Fairless - oznámil Pavel Svoboda z agentury Mozaic, která firmu mediálně zastupuje.

Cour‘De Fairless začala pracovat pro Genesys v roce 1999 jako projektová manažerka pro GM/OnStar, Alcatel/Texas a dále Home Shopping Network.

Před příchodem do České republiky v lednu 2001 Cour‘De působila na pozici manažera profesionálních služeb v Německu. Mezi roky 1992 a 1999 Cour’De Fairless pracovala v různých funkcích pro Intecom Inc., což je texaská pobočka francouzského gigantu Matra-Hachette.

"Nová manažerka bude zejména zodpovědná za řízení týmu profesionálních služeb firmy Genesys a dále za tvorbu a implementaci komplexních CTI (Computer Telephony Integration – integrace hlasových a počítačových systémů) řešení pro partnery firmy Genesys v rámci celého regionu," upřesnil P. Svoboda.

Genesys Telecommunication Laboratories (GTL) otevřela svou pražskou hlavní kancelář pro střední a východní Evropu a Blízký Východ v říjnu loňského roku. GTL je samostatnou dceřinou firmou koncernu Alcatel, nabízející multimediální softwarové aplikace pro kontaktní centra. Divize pro střední a východní Evropu zahájila činnost v září 1999. V současnosti do ní patří kromě ČR také Polsko, Maďarsko, Slovensko, Slovinsko, Chorvatsko, Rumunsko, Bulharsko a Řecko. Firma byla založena v roce 1990, hlavní sídlo je v americkém San Franciscu.

Firma má 43 kanceláří po celém světě, mezi nejvýznamnější klienty patří Amazon.com, Bank of America, British Telecom či Mercedes Benz, v České republice Bank Austria Creditanstalt nebo Český Telecom.

 Česká informační agentura
pk

Článek ze dne 1. února 2001 - čtvrtek