logo itpoint.cz

Nový obchodní ředitel eTelu ČR

Na pozici obchodního ředitele společnosti eTel Česká republika včera nastoupil David Hruška, což je spojeno s expanzí společnosti do regionů.

Na pozici obchodního ředitele společnosti eTel Česká republika včera nastoupil David Hruška. Tisková mluvčí eTelu Markéta Novotná uvedla, že jeho nástup je spojen s plánem eTelu expandovat do regionů.

Hruška od skutečné liberalizace telekomunikací očekává stejné podmínky pro všechny hráče na trhu, kde však podle něho může zvítězit jen ten nejlepší. Jak dále uvedl, prioritním cílem eTelu je rozšiřování současných služeb, které by umožnily klientům realizovat významné úspory nákladů. Dosavadní strategie eTelu, kdy se společnost soustředila výhradně na firemní klientelu, zůstane stejná, nicméně změní se její strategie působení v regionech. Od své expanze si eTel slibuje post vedoucí firmy na českém telekomunikačním trhu.

Společnost eTel Group byla založena v červenci 1999 v irském Dublinu a na český trh vstoupila na sklonku loňského roku, kdy získala 100procentní podíl ve společnosti Globix.  eTel, resp. Globix, poskytuje své služby v České republice od roku 1997 a v současné době má více než 700 firemních zákazníků.

 Česká informační agentura
haf

 www.etel-group.com/czech/frameset.html

Článek ze dne 20. února 2001 - úterý