logo itpoint.cz

Novým generálním ředitelem Fincom se stal Jiří Neužil

Fincom získává významnou posilu s dlouhodobými manažerskými zkušenostmi ve společnosti Compaq Computer. Ve své nové pozici usilovat o další expanzi firmy Fincom International na trzích ve střední a jižní Evropě a pokračovat ve zvyšování kvality prodejního kanálu společnosti.

Praha, 10. října 2001 - Fincom Group, skupina firem zaujímající přední postavení na středoevropském trhu s informačními a komunikačními technologiemi a službami, dnes ohlásila významnou personální změnu v jedné ze svých společností. Generálním ředitelem Fincom International a.s., jednoho z největších dodavatelů klientských přístupových zařízení ve střední Evropě, se od 1. října 2001 stal Jiří Neužil, bývalý manažer ve společnosti Compaq. Jiří Neužil bude ve své nové pozici usilovat o další expanzi firmy Fincom International na trzích ve střední a jižní Evropě a pokračovat ve zvyšování kvality prodejního kanálu společnosti.

Před svým příchodem do Fincom International působil Jiří Neužil od roku 1994 ve společnosti Compaq Computer, kam nastoupil tehdy jako první člen managementu firmy Compaq v ČR na pozici Channel Sales Manager. Pod jeho vedením došlo k rozšíření partnerského kanálu firmy o více než 500 % a od roku 1997 až do současnosti je společnost Compaq největším dodavatelem počítačových systémů na platformě Intel v České republice. Po spojení s firmou Digital Equipment působil v novém managementu jako ředitel divize osobních počítačů. Před rokem 1994 pracoval Jiří Neužil 3 roky pro společnost Apple Computer jako channel MA manager.

Jiří Neužil je ženatý, má dvě děti. Ve volném čase se věnuje sportu ve všech podobách, zejména pak sjezdovému lyžování, windsurfingu a tenisu.

 Jiří Neužil "Jsem velmi rád, že mohu přivítat Jiřího Neužila v týmu Fincom Group," řekl Martin Košut, výkonný ředitel Fincom Group. "Jeho obrovské zkušenosti budou klíčové pro další dynamický rozvoj společnosti Fincom International ve všech našich teritoriích. Příchodem Jiřího Neužila jsme dokončili vytvoření silného manažerského týmu Fincom Group, jehož mimořádný personální potenciál umožní naší skupině dále rozvinout vedoucí pozici na komunikačních trzích."

"Pozice v dynamicky rostoucí, nadnárodní společnosti, kterou Fincom International dnes představuje, pro mě znamená novou výzvu," uvedl Jiří Neužil. "Moje práce bude obohacena o zkušenost v prostředí české společnosti s nadnárodní působností, což v mimořádné konkurenci jak na domácím trhu, tak v zahraničí, bude vyžadovat co nejefektivnější využití mých dosavadních zkušeností. Věřím, že společně se svými novými kolegy dosáhneme všech plánovaných úspěchů."

 www.fincomgroup.net
tisková zpráva

Článek ze dne 11. října 2001 - čtvrtek