logo itpoint.cz

Novým ředitelem společnosti NEXTRA Czech Republic se stává Vít Šubert

Dosavadní ředitel společnosti, Peter Müller, přechází v rámci korporace NEXTRA na pozici vrchního provozního ředitele divize NEXTRA Network Europe.

Novým generálním ředitelem společnosti NEXTRA Czech Republic, s.r.o., předního poskytovatele internetových a komunikačních služeb pro podnikovou klientelu, se s platností od 13. srpna 2001 stává Vít Šubert (1970). Dosavadní ředitel společnosti, Peter Müller, přechází v rámci korporace NEXTRA na pozici vrchního provozního ředitele (Chief Operation Officer - COO) divize NEXTRA Network Europe.

"Jasným měřítkem úspěšnosti firmy je její ziskovost. Věřím, že povedu NEXTRU Czech Republic k takovým výsledkům, které nám dlouhodobě umožní stát se nejúspěšnějším poskytovatelem komunikačních řešení pro velké a střední podniky v České republice," říká Vít Šubert, generální ředitel, NEXTRA Czech Republic. "Za klíčové považuji také vztahy se zaměstnanci a jejich spokojenost. Pouze spokojení a entuziastičtí pracovníci mohou poskytovat našim zákazníkům služby nejvyšší kvality. Chci, aby lidé v naší firmě pracovali rádi," dodává V. Šubert.

Vít Šubert přichází do společnosti NEXTRA Czech Republic z Internet Online, internetové divize Českého Telecomu, v níž poslední čtyři roky zastával funkci generálního ředitele. Předtím pracoval v několika zahraničních společnostech převážně ve vedoucích pozicích v oblasti marketingu.

Šubert studoval dva roky v Londýně na CMA. Hovoří plynně anglicky. Mezi jeho koníčky patří tenis a golf. Je ženatý a brzy se stane otcem.

O společnosti NEXTRA Czech Republic

Společnost NEXTRA Czech Republic s.r.o. je součástí celoevropské struktury NEXTRA působící ve třinácti zemích. NEXTRA disponuje jednou z největších a nejbezpečnějších páteřních sítí ve střední Evropě. Mimo úctyhodné mezinárodní konektivity 2 x 155 Mb/s se NEXTRA Czech Republic může pochlubit i infrastrukturou, jež pokrývá a propojuje většinu země. NEXTRA nabízí celou škálu komunikačních služeb na bázi IP protokolu jako jsou služby pro připojení na Internet, hostování serverů v datových centrech, telekomunikační služby a služby budování virtuálních privátních sítí.

 www.nextra.cz
tisková zpráva

Článek ze dne 13. srpna 2001 - pondělí