logo itpoint.cz

Odborná konference IIR tel.con 2001 - České telekomunikace / bilance a výhledy

Ve dnech 11. - 13. prosince 2001 proběhne v pražském hotelu Mövenpick odborná konference, na které se mimo jiné dozvíte o tom, jaký byl uplynulý rok v telekomunikacích, co slibuje UMTS, jaké bude propojování dnes a zítra - LRC, atd. ...

Vážené dámy a pánové, vážení telekomunikační odborníci,

české telekomunikace mají za sebou rok platnosti nového telekomunikačního zákona, rok alespoň částečně liberalizovaného trhu. Jaký byl tento rok ? Mohou české telekomunikace slavit ? Jaké problémy se objevily při zavádění telekomunikačního zákona do praxe ? Je potřebná jeho novelizace nebo se bude čekat až na zapracování nových nařízení EU, která by měla být přijata koncem tohoto roku ?

Plná liberalizace se blíží a lze jen doufat, že po zavedení všech prokonkurenčních opatření v průběhu roku 2002 bude ČR k 1. 1. 2003 zemí s liberalizovaným telekomunikačním trhem.

IIR si Vás dovoluje pozvat na konferenci " tel. con 2001 – České telekomunikace: bilance a výhledy ", na níž Vám odborníci v telekomunikacích svěří své pocity a poznatky z prvního liberalizovaného roku.

Seznamte se s přípravami na "zlomový rok" 2002 , kdy budou zavedeny služby přenositelnosti čísla a volby operátora. Jaké jsou výsledky projektu vytvoření metodiky LRIC pro stanovení cen za propojení ? Jak se operátoři připravují na zpřístupnění místních sítí ?

Celosvětové trendy a tendence v telekomunikačním sektoru se zcela přirozeně promítají i do české ekonomiky. Operátoři se po získání licencí UMTS budou muset vyrovnat s celou řadou problémů a nejistot.

Využijme výhody, že nejdeme první a že řada řešení je již vyzkoušena !

Informujte se v sekci A - konvergentní sítě svým uživatelům přinášejí spoustu výhod, protože na stávající infrastrukturu dokáží nabalit další služby . Stávají se tak reálnou vizí komunikace budoucnosti.

Informujte se už dnes v sekci B tom, které faktory přispějí k Vašemu úspěchu v tomto novém byznysu ! Získejte informace o tom, co bude rozhodující pro úspěch Vaší společnosti v příštím telekomunikačním roce !

 program konference
program konference

Přihlašte se

Těším se opět na setkání s Vámi 11. - 12 prosince 2001, v Praze, v hotelu Mövenpick.

S přátelským pozdravem

Petra Zárubová
petra.zarubova@iir.at
Senior Conference Manager

 Odborná konference IIR : tel.con 2001 - České telekomunikace: bilance a výhledy

Článek ze dne 28. listopadu 2001 - středa