logo itpoint.cz

Oficiální provoz dobíjení Twist karet prostřednictvím terminálů CCS zahájen

Po pilotním projektu, který probíhal na vybraných místech v srpnu a září zahájil Radiomobil oficiální provoz dobíjení předplacených karet Twist prostřednictvím terminálů CCS umístěných na čerpacích stanicích.

Praha, 4. října 2001 - Možnost dobíjení předplacených karet Twist prostřednictvím terminálů CCS umístěných na čerpacích stanicích nabízí od dnešního dne svým zákazníkům společnost RadioMobil. Po pilotním projektu, který probíhal na vybraných místech v srpnu a září, byl dnes zahájen oficiální provoz. Uživatelé služeb Twist tak mohou v současnosti dobíjet svůj telefon prostřednictvím terminálů CCS na 251 čerpacích stanicích po celé České republice.

Terminály CCS představují další možnost nekuponového, elektronického dobíjení. Dosud si mohl zákazník dobíjet kredit na předplacené kartě Twist pomocí kuponu nebo bezkuponově prostřednictvím bankomatů. "Kvalitní péče o zákazníky mimo jiné také znamená, že jim zpřístupníme možnost pohodlného dobíjení telefonů na co největším počtu míst. Dobíjení prostřednictvím terminálů CCS je tedy jednou z cest, jak zákazníkům dobíjení kreditu ještě více usnadnit a urychlit," říká Jiří Hájek, tiskový mluvčí společnosti RadioMobil.

Karty je možné dobíjet na všech čerpacích stanicích označených logem Twist. Pro dobíjení z terminálu CCS může uživatel Twist karty zvolit částku od 200 do 9999 korun, přičemž při dobití částkou menší než 400 Kč se neprodlužuje platnost kreditu. Každému zákazníkovi, který zvolí tento nový způsob dobíjení, je automaticky přičten bonus ve výši 10 % z dobíjené částky.

Platbu za uskutečněné dobití prostřednictvím terminálu CCS lze provést kartou CCS nebo v hotovosti. Samotné dobíjení je velmi jednoduché. Veškeré potřebné údaje včetně dobíjené částky zadá obsluha čerpací stanice, zákazník zadá a potvrdí telefonní číslo telefonu, jehož kredit chce dobít. Poté zákazník obdrží stvrzenku o úspěšném dobití. Zároveň mu na mobilní telefon přijde zpráva SMS potvrzující navýšení kreditu.

Počet čerpacích stanic vybavených terminály CCS, které umožňují dobití Twist karet, se bude i nadále zvyšovat. Aktuální seznam lze najít na internetové adrese www.paegas.cz .

 www.paegas.cz  www.ccs.cz

tisková zpráva

Článek ze dne 5. října 2001 - pátek