logo itpoint.cz

Oskamarádi volají o korunu levněji

Nový program Oskamarádi umožní volat o korunu levněji až na pět zvolených Oskarových čísel a navíc umožní posílat SMS na pět takto zvolených telefonních čísel za pouhých 77 haléřů.

Od 3. září 2001 Oskar nabízí nový program Oskamarádi, který umožní jednoduchým způsobem ušetřit při volání i zasílání SMS v rámci sítě Oskar. Oskamarádi umožní ušetřit 1 Kč na hovorném nad rámec volných minut až na 5 zvolených čísel v síti Oskar, a navíc za všechny SMS zasílané na takto zvolená čísla zaplatí uživatel pouhých 77 haléřů. Služba je určena současným i novým zákazníkům Oskarových tarifních programů Volám Málo, Volám Často a Volám Stále.

Pro využívání výhodných podmínek Oskamarádů si postačí určit jednoho až pět dalších Oskarových zákazníků s libovolným tarifem nebo Oskartou a takto zvolená telefonní čísla jednoduše zadat v Oskarově Samoobsluze na www.oskarmobil.cz. Sazba za hovorné nad rámec volných minut na zvolená čísla je pak automaticky o korunu nižší. Navíc všechny SMS zprávy odeslané na tato čísla stojí pouze 77 haléřů.

Tarifní program

Standardní hovorné
(za minutu) nad volné minuty

Hovorné za minutu nad volné minuty v rámci programu Oskamarádi

Cena všech SMS v rámci programu Oskamarádi

Volám Málo

Kč 5,00

Kč 4,00

Kč 0,77

Volám Často

Kč 4,50

Kč 3,50

Kč 0,77

Volám Stále

Kč 3,50

Kč 2,50

Kč 0,77

Ceny jsou uvedeny bez 5 % DPH. U tarifu Volám Málo je uvedena cena platná od 14.9. 2001.

Aktivace programu Oskamarádi je až do 31. října 2001 zdarma, uvedené slevy jsou po aktivaci programu uplatňovány automaticky. Službu je možno aktivovat i na OskarLince. Volání a posílání SMS mimo zvolená čísla bude účtováno dle příslušného tarifu zákazníka. Podrobnější informace včetně možnosti aktivovat služby najdete na www.oskarmobil.cz .

 www.oskarmobil.cz
tisková zpráva

Článek ze dne 4. září 2001 - úterý