logo itpoint.cz

Oskar má dva nové členy dozorčí rady

Novými členy dozorčí rady společnosti Český Mobil, provozovatele mobilní sítě Oskar, se stali ředitel firemní komunikace Igor Přerovský a senior manažer technického oddělení Roman Staněk.

Novými členy dozorčí rady společnosti Český Mobil, provozovatele mobilní sítě Oskar, se stali ředitel firemní komunikace Igor Přerovský a senior manažer technického oddělení Roman Staněk. Byli jmenováni na základě výsledků dvoukolových voleb, v nichž měl možnost hlasovat každý z téměř 1300 Oskarových zaměstnanců. V radě nahradí Igor Přerovský a Roman Staněk dosavadní členy, Darona Stewarta a Anteho Rupcice.

"Jedním z cílů naší společnosti je přenášet odborné znalosti i více odpovědnosti spojené s řízením firmy na špičkové české zaměstnance," uvedla Regina Miller, viceprezidentka pro lidské zdroje a organizační rozvoj společnosti. "Zvolení Igora a Romana je s touto naší strategií plně v souladu."

Kromě nově zvolených členů v Oskarově dozorčí radě dále pracují Francois Dufresne, Mario Bertrand, Jiří Hovorka, Šárka van Wyk, Paul Beattie, James Jackson, Ing. Hana Černochová, Ing. Ladislav Chrudina, Ing. Vlasta Hudcová a Ing. Petr Švejda.

 www.oskarmobil.cz
tisková zpráva

Článek ze dne 7. prosince 2001 - pátek