logo itpoint.cz

Oskar otevřel své obchodní zastoupení v Karlových Varech

Karlovy Vary byly zvoleny zejména díky postavení krajského města, zájmu obyvatel z regionu a možnosti posílení prezence Oskara v kraji.

Oskar včera otevřel své obchodní zastoupení pro Karlovy Vary a okolí na strategickém místě v Zeyerově ulici čp.15 v Karlových Varech. Karlovy Vary byly zvoleny zejména díky postavení krajského města, zájmu obyvatel z regionu a možnosti posílení prezence Oskara v kraji. Oskar považuje regiony za důležitou součást své strategie a mezi jeho partnery patří například Krajský úřad v Karlových Varech.

Prvních 100 návštěvníků Oskarovy prodejny obdrží malý dárek. Součástí Oskarova programu v Karlových Varech je i soutěž o nejvtipnější slogan pro Oskara. Soutěž byla vyhlášena již 14. května reklamou v místních médiích. Tři nejlepší tvůrci sloganu získají předplacenou kartu Oskarta a mobilní telefon, předání proběhne dnes na konci prodejní doby.

Karlovarský obchod je již 26. v pořadí, otevření příštího obchodu plánuje Oskar v Teplicích.

"Naši zákazníci ale samozřejmě mohou využít možnosti objednat si Oskarovy služby na volání zdarma - lince OskarKontakt 0800 177117, případně přes naši internetovou adresu www.oskarmobil.cz. Po celé zemi se mohou zákazníci setkat s některým z našich promotérských týmů nebo mobilním obchodem Oskaravan," uvedl David Vlk, regionální tiskový mluvčí.

Přímý způsob prodeje je jedním z důvodů, proč Oskar nabízí dlouhodobě nejvyšší hodnotu pro zákazníky. Oskar nepožaduje aktivační poplatek ani písemné závazky, umožňuje volání se stejnými sazbami ve špičce i mimo ni pro všechny typy volání a služeb. Ceny hovorů jsou stejné při volání na pevnou síť a ostatní mobilní sítě. Minuty zdarma, které neprovoláte, jsou převáděny do dalšího měsíce. Po první provolané minutě Oskar účtuje po vteřinách.

Po získání licence na provozování duální mobilní sítě GSM 900/1800 v říjnu roku 1999 se Český Mobil a.s. stal třetím mobilním operátorem v České republice. Komerční provoz zahájil 1. března 2000 s označením služeb Oskar. V závěru prvního čtvrtlení 2001 měl Oskar ve své síti aktivováno více než 403.000 zákazníků. Český Mobil patří do skupiny telekomunikační společnosti Telesystem International Wireless (TIW). TIW je dynamicky se rozvíjející globální operátor mobilních telekomunikačních sítí s více než 4,1 miliony zákazníků po celém světě. Akcie TIW jsou kótovány na torontské burze ("TIW") a na burze Nasdaq ("TIWI"). TIW buduje panevropskou specializovanou digitální mobilní radiotelekomunikační síť (ESMR) prostřednictvím své dceřiné společnosti Dolphin Telecom. Kromě toho je TIW strategickým partnerem dvou mobilních operátorů v Brazílii. ClearWave, dceřiná společnost TIW působící ve střední a východní Evropě, je předním poskytovatelem mobilních služeb v Rumunsku a v březnu 2000 vstoupila na mobilní trh v České republice.

 www.oskarmobil.cz
tisková zpráva

Článek ze dne 18. května 2001 - pátek