logo itpoint.cz

Oskar představil nové příkazy pro SMS Chat

Oskar rozšířil množství příkazů pro SMS Chat - v současné době nabízí Oskar svým zákazníkům 15 tématicky zaměřených místností ...

Oskar rozšířil množství příkazů pro SMS Chat. V současné době nabízí Oskar svým zákazníkům 15 tématicky zaměřených místností (UFO, RANDE, PARTY, KAVARNICKA, HOSPODA, ZABAVA, SEZNAMKA, BAZAR, SPORT, TECHNIKA, TRIP, MEJDAN, FLIRT, NONSTOP a POHODA) a navíc privátní místnosti, které si mohou zájemci sami pojmenovat.

Nejnovější Oskarovy příkazy pro službu SMS Chat umožňují mimo jiné vstoupit do nezaplněné veřejné místnosti s momentálně největším počtem uživatelů, vstoupit do nezaplněné veřejné místnosti s momentálně největším počtem odeslaných textovek, zaregistrovat si text vizitky pro sdělení uživatelem určených informací o jeho osobě nebo zobrazení žebříčku přezdívek prvních deseti uživatelů s největším množstvím odeslaných textovek v posledním týdnu.

Následuje přehled nových příkazů pro Oskarův Chat, popis jejich funkcí a zkratkových verzí příkazů

Příkaz

P o p i s

Zkratkový příkaz

.KAMKOLI Po zadání a odeslání na 3366 budete přihlášeni do nezaplněné veřejné místnosti s momentálním nejvyšším počtem uživatelů

.K

.CVRKOT Po zadání a odeslání na 3366 budete přihlášeni do nezaplněné veřejné místnosti s momentálně největším počtem odeslaných textovek.

.CVR

.JAJSEM Po zadání a odeslání na 3366 zaregistruje text vaší vizitky, kterou sdělujete vámi zvolené informace o své osobě a kterou si mohou vyžádat k nahlédnutí ostatní uživatelé.

.JJ

.KDOJE Po zadání spolu s přezdívkou a odeslání na 3366 vám zobrazí vizitku uživatele, kterého jste zadali.

.KJ

.VIZITKA Po zadání spolu s přezdívkou a odeslání na 3366 odešle vaši vizitku uživateli, jehož přezdívku jste zadali.

.V

.TOPTEN Po zadání a odeslání na 3366 zobrazí žebříček přezdívek prvních deseti uživatelů s největším množstvím odeslaných textovek v posledním týdnu a zároveň vaše aktuální pořadí a počet vámi odeslaných textovek.

.TT

.HLIDEJ Po zadání spolu s jednou až třemi přezdívkami jiných uživatelů a odeslání na 3366 umožní pouze aktuálním členům TOPTEN hlídat neustále vstup zadaných přezdívek uživatelů do všech veřejných místností SMS Chatu.

.H

 www.oskarmobil.cz
tisková zpráva

Článek ze dne 1. října 2001 - pondělí