logo itpoint.cz

Oskar umožňuje plný platební styk v síti 170 bankomatů

Úplnou správu zákaznického účtu uživatelů sítě Oskar nyní nabízí bankomaty Komerční banky, ČSOB a nově i síť bankomatů divize IPB.

Od pondělí 11. června mohou zákazníci Oskara používat celkem 170 bankomatů v České republice. Úplnou správu zákaznického účtu uživatelů sítě Oskar nyní nabízí bankomaty Komerční banky, ČSOB a nově i síť bankomatů divize IPB. Aktuální seznam bankomatů, podrobné informace o službě a demoverzi služby naleznete na internetové stránce www.oskarmobil.cz .

Oskar nabízí prostřednictvím bankomatů tyto služby: dobití Oskarty, platbu faktury, zálohovou platbu, navýšení volací zálohy u uživatelů tarifních programů, aktivaci roamingu a službu Volání do zahraničí.

Oskar tak umožňuje úplný platební styk mezi zákazníkem a operátorem 24 hodin denně, a to nejen pro předplacené služby, ale i pro tarify se zpětným vyúčtováním. Nabízí tedy nejen dobíjení předplacených služeb Oskarta, ale také vše, co souvisí s platbou faktur a aktivací nových služeb.

Do 30. června 2001 připravil Oskar při dobíjení Oskaret přes bankomat speciální bonus ve výši 50 Kč za každé nabití.

OSKAR ZÍSKAL DALŠÍHO ROAMINGOVÉHO PARTNERA

Od čtvrtku 14. června 2001 Oskar zahájí spolupráci s italským operátorem Blu S.p.A (GSM 1800). Oskar tak bude spolupracovat s 82 partnery ve 42 zemích.

OSKARŮV PŮLMILIONTÝ ZÁKAZNÍK JE Z BRNĚNSKÉHO KRAJE

Oskarovým půlmiliontým zákazníkem se stala Kamila Přibilová, společnice kyjovské firmy Víno Morava, která tak získává 300 minut volání měsíčně zdarma po dobu 7 let, zlaté číslo s předvolbou 0777 a Oskarovu dárkovou sadu. Od společnosti Nokia navíc získává mobilní telefon Nokia 6210.

"Oskara jsem pro firmu vybrala na základě doporučení našich obchodních partnerů, kteří k Oskarovi přešli před námi. Spočítala jsem si, že ušetřím kolem 40 % za hovorné a nakoupila jsem proto 9 SIM karet," uvedla Kamila Přibilová, poté co se od Oskara dozvěděla, že jedna z objednaných karet byla aktivována v síti Oskara jako půlmiliontá.

 www.oskarmobil.cz
tisková zpráva

Článek ze dne 13. června 2001 - středa