logo itpoint.cz

Oskar vyhlašuje soutěž pro studenty ČVUT

Oskar vyhlašuje prostřednictvím Výzkumného a vývojového centra soutěž na návrh funkční aplikace určené pro komunikaci prostřednictvím WAPu.

Oskar vyhlašuje prostřednictvím Výzkumného a vývojového centra soutěž na návrh funkční aplikace určené pro komunikaci prostřednictvím WAPu. Soutěže se mohou zúčastnit studenti denního studia ČVUT v Praze, kteří se přihlásí v době od 2. 7. do 17. 9. 2001 a předloží návrh v době od 9. 7. do 17. 9. 2001 na adrese www.rdc.cz .

Vývoj nových aplikací a služeb v oblasti bezdrátových telekomunikací je jedním z hlavních cílů centra, společného projektu společností Český Mobil a Ericsson a pražského ČVUT.

Výzkumné a vývojové centrum vzniklo z iniciativy Českého Mobilu a bylo otevřeno 1. února 2001 v budově Elektrotechnické fakulty ČVUT. "Česká republika má silný potenciál mladých odborníků, kteří se budou podílet na rozvoji nových generací bezdrátových technologií. Toto špičkové centrum jim poskytuje veškeré podmínky k jejich odbornému růstu i rozvoji v této oblasti," uvedl při této příležitosti Jon Eddy, technický vícepresident Oskara.

 www.oskarmobil.cz
tisková zpráva

Článek ze dne 15. června 2001 - pátek