logo itpoint.cz

Oskarův WAP je rozšířen o 13 nových aplikací

Oskarův WAP je nyní nejen zábavným společníkem, ale i užitečným rádcem a pomocníkem

Až do 15. září mohou všichni zákazníci sítě Oskar využít velmi výhodnou cenu 77 haléřů za minutu užívání WAPu. Oskarův WAP nyní nabízí nové aplikace z oblasti zábavy, zpravodajství a služeb. V době prázdnin mají všichni Oskarovi zákazníci nepřetržitý přístup k k jízdním řádům, informacím o počasí, stavu vozovek i hraničních přechodech, snadno zjistí s kým si vyjít na párty či diskotéku, jaké jsou nejnovější drby ze života slavných, mohou najít radu lékaře, adresu lékárny či nemocnice a řadu dalších praktických informací. To vše navíc za zvýhodněnou cenu. Oskarův WAP je nejen zábavným společníkem, ale i užitečným rádcem a pomocníkem.

Novinky Oskarova WAPu: Doktor Online - Informace o zdraví, zásady správného poskytnutí první pomoci, podrobný přehled o pohotovostech a pohotovostních lékárnách.

Rekreační střediska - Aktuální počasí, teplota vody a vzduchu v nejdůležitějších rekreačních střediscích v České republice.

Kilometrovník - Spočítá nejen počet kilometrů a odhadovanou dobu cestování podle zadání výchozího a cílového místa, ale pomůže také s navigací přehledným zobrazením odboček po cestě.

TicketPro - Přehled akcí, včetně bližšího popisu programu, na které je možno si v Ticket Pro koupit vstupenku.

IGlobe - Aktuality a zajímavosti pro cestovatele z různých koutů světa.

O slavných…- Každodenní zajímavosti ze života známých a populárních osobností.

A dále témata: Seznamka - Hraniční přechody - Počasí na horách - AAA AUTO Praha - Z kultury - Rezervace letenek - Regionální zpravodajství

Ojedinělou vlastností Oskarova WAPu, jako jediné služby svého druhu v České republice, je jeho možnost personalizace prostřednictvím internetové stránky www.oskarmobil.cz. “Osobní” WAP je tak nejen přehlednější, ale současně pomáhá šetřit čas, a tím i finance. Pro aktivaci Oskarova Wapu postačí majitelům mobilních telefonů podporující technologii WAP bezplatně aktivovat služby mobilní kanceláře na čísle *607.

 www.oskarmobil.cz

Článek ze dne 17. července 2001 - úterý