logo itpoint.cz

Oskarův WAP pro finance a podnikání

Oskar rozšiřuje svou nabídku WAPu o nové aplikace určené především pro firemní klientelu.

Oskar rozšiřuje svou nabídku WAPu o nové aplikace určené především pro firemní klientelu. Oskar jako jediný z operátorů v České republice umožňuje plnou personalizaci - tedy sestavit si vlastní menu ze všech nabízených wapových stránek podle individuální chuti uživatele.

Novinka Oskarova WAPu - sekce Finance a podnikání obsahuje :

Online investor

Obchodní rejstřík

Fakta o firmách

Registr organizací

Plátci DPH

Plátci spotřební daně

Firmy v konkurzu

Katalog firem EDB

Kursovní lístek

Konverze měn

Novinky Oskarova WAPu v sekci Zpravodajství a info :

Zaměstnání

CV Online; Jobpilot; JobMaster - nabízí vyhledání volných míst podle oblastí, oborů činností, společností a data vložení.

Novinky Oskarova WAPu v sekci Praktické :

Státní správa

Sledování zásilek

Adresy lékáren

Oskarův WAP nabízí možnost personalizace prostřednictvím internetové stránky www.oskarmobil.cz. "Osobní" WAP je tak nejen přehlednější, ale současně pomáhá šetřit čas, a tím i finance. Pro aktivaci Oskarova Wapu postačí majitelům mobilních telefonů podporujících technologii WAP bezplatně aktivovat služby Mobilní kanceláře na čísle *607.

Po získání licence na provozování duální mobilní sítě GSM 900/1800 v říjnu roku 1999 se Český Mobil a.s. stal třetím mobilním operátorem v České republice. Komerční provoz zahájil 1. března 2000 s označením služeb Oskar. Do začátku roku 2001 vstoupil Oskar s více než 300 000 zákazníky a stal se tak nejúspěšnějším mobilním operátorem GSM v počátečním roce své činnosti v České republice.

Český Mobil patří do skupiny telekomunikační společnosti Telesystem International Wireless (TIW). TIW je dynamicky se rozvíjející globální operátor mobilních telekomunikačních sítí s více než 4,8 miliony zákazníků po celém světě. Akcie TIW jsou kótovány na torontské burze ("TIW") a na burze Nasdaq ("TIWI").

TIW buduje panevropskou specializovanou digitální mobilní radiotelekomunikační síť (ESMR) prostřednictvím své dceřiné společnosti Dolphin Telecom. Kromě analogových služeb SMR ve Velké Británii, Francii, Německu, Belgii, Španělsku a Portugalsku nabízí společnost Dolphin Telecom ve Velké Británii rovněž služby ESMR.

V rámci svých aktivit ve střední a východní Evropě je TIW předním poskytovatelem mobilních služeb GSM v Rumunsku. Po obdržení licence v říjnu roku 1999 se stala rychle se rozvíjejícím duálním GSM operátorem v České republice.

 www.oskarmobil.cz
tisková zpráva

Článek ze dne 28. března 2001 - středa