logo itpoint.cz

Ovladače produktů Microcom podporující Windows XP dostupné již nyní

Fincom se jako jeden z prvních připravil příchod Windows XP - nabízí tak dnes zákazníkům technickou podporu všech dostupných platforem, včetně Linuxu.

Praha, 12. listopadu 2001 - Fincom International a.s., člen skupiny Fincom Group a vedoucí dodavatel klientských přístupových zařízení ve střední Evropě, dnes ohlásila dostupnost ovladačů všech produktů Microcom pro nově uváděný operační systém Windows XP. Již dnes si mohou uživatelé stáhnout tyto ovladače z webové stránky www.microcom.cz a být prakticky okamžitě "on-line" již s prvním spuštěním nových Windows XP. Fincom se tak stal jedním prvních dodavatelů klientských přístupových zařízení ve střední Evropě, který nabídl praktickou podporu Windows XP.

Fincom International v současné době podporuje na Windows XP všechny typy produktů značky Microcom. Podporu tak nyní mají analogové modemy (např. řada InPorte, Deskporte, FAST), ISDN modemy (Porte Internal, Porte, USB Porte), PCMCIA karty (TravelCard 56K, TravelCard ISDN, TravelCard LAN apod.) a produkty LAN (LAN Porte). Včasné zpřístupnění ovladačů pro Windows XP přinese všem uživatelům modemů Microcom maximální komfort při jejich instalaci a eliminuje dobu strávenou zbytečným řešením technických problémů.

Společnost Fincom tímto krokem demonstruje absolutní technologickou špičku zařízení Microcom, které v současnosti podporují všechny dostupné operační platformy. K nim se v nedávné době zařadila také podpora platformy Linux, která je výsledkem uzavření dohody společností Fincom International a SuSE Linux z letošního léta. Dnes produkty Microcom certifikované pro systém SuSE Linux zahrnují např. DeskPorte Pocket, DeskPorte Voice, Fast plus 56K, ISDN Porte (Plus), TravelCard 56K, DeskPorte 56K/L a InPorte.

"Zpřístupnění ovladačů pro Windows XP bylo logickým a nutným krokem směrem k našim zákazníkům," řekl Jiří Neužil, generální ředitel Fincom International. "Při úspěchu zařízení Microcom ve střední Evropě a předpokládaném celosvětovém úspěchu Windows XP je nesmírně důležité zajistit technickou podporu všem uživatelům tak, aby jejich komunikační řešení mohla okamžitě využívat veškerých výhod nového systému a nových příležitostí internetové ekonomiky."

 www.fincomgroup.net
tisková zpráva

Článek ze dne 13. listopadu 2001 - úterý