logo itpoint.cz

Pozvánka na výstavu PC TECH - Praha

Významní pražští distributoři výpočetní techniky se rozhodli uspořádat 18. - 19. září 2001 první ročník výstavy PC TECH. Široká veřejnost uvítá zejména výrazné výstavní slevy výpočetní techniky a příslušenství spolu s možností porovnat si produkty jednotlivých značek.

Významní pražští distributoři výpočetní techniky se rozhodli uspořádat ve dnech 18. - 19. září 2001 první ročník výstavy PC TECH v nově zrekonstruovaných prostorách Národního domu na Smíchově na adrese Náměstí 14. října 16, Praha 5.

Široká veřejnost uvítá zejména výrazné výstavní slevy výpočetní techniky a příslušenství spolu s možností porovnat si produkty jednotlivých značek.

IT pracovníkům výstavci nabídnou průřez nejnovějšími technologiemi call center a informačních systémů spolu s moderními linuxovými a síťovými technologiemi. Z nejvíce žádaných služeb budou nabízeny produkty outsourcingu výpočetní techniky, zajištění bezpečnosti dat, převzetí odpovědnosti za legálnost užívaného software v podniku a novinkou budou produkty sledování firemní komunikace a produkty omezující zneužívání Internetu zaměstnanci v pracovní době.

Celou výstavu PC TECH provází bohatý přednáškový program :

Výstava se bude konat v termínu 18.-19. září 2001 od 10.00 do 19.00 hodin (18. září od 10.00 do 15.00 je vstup omezen pouze pro IT managery, správce sítě a vedoucí pracovníky) v nově zrekonstruovaných prostorách Národního domu na Smíchově na adrese Náměstí 14. října 16, Praha 5 (vystoupit na metru Anděl a jít směr hypermarket Julius Mainl - dům v těsném sousedství).

PC TECH - výstava nejnovějších technologií

Výstava PC TECH je výstavou nejnovějších technologií výpočetní techniky, kde se prezentují pouze nejvýznamnější IT výrobci a distributoři schopní demonstrovat nabízené řešení v praxi. Stěžejním přínosem výstavy PC TECH je dát návštěvníkovi možnost seznámit se s těmito hi-end vybranými technologiemi přímo v běžném provozu a tak nejen získat přehled, ale vytvořit si i vlastní názor na nejnovější vývojové trendy v oblasti IT.

Výrazné výstavní slevy

Vystavovatelé na svých stáncích nabídnou výstavní slevy ve výší 6 - 30 %. Za velmi výhodné ceny si návštěvník bude moci objednat počítače, notebooky, digitální fotoaparáty, kamery a příslušenství.

Bohatý přednáškový program

Prestižní částí výstavy PC TECH je bohatý přednáškový program s řadou známých osobností.

Vstup po registraci zdarma

Veřejná část - Prvních 5000 zájemců po registraci na www.pctech.cz získá vstupenku v hodnotě 50Kč zdarma. Kontraktační část - IT manageři, správci sítí a ředitelé společností si mohou u ing. Totové (totova@pctech.cz, 0777/220 880), přes formulář na www.pctech.cz nebo přímo u některého z vystavovatelů zažádat o vstupenku v hodnotě 500 Kč na kontraktační část výstavy zdarma. Vstupenku získají zdarma v případě, že jeden z vystavovatelů zašle pozvánku s kódem na e-mail zájemce.

Vstupné

Bližší informace naleznete na www.pctech.cz , kde prvních 5000 zákazníků po registraci získá vstupenku zdarma.

Kontaktní osoba
Ing. Michaela Totová, 0777/220 880, totova@pctech.cz

 http://www.pctech.cz

Článek ze dne 11. září 2001 - úterý