Přední poskytovatelé telekomunikačních služeb se rozhodli distribuovat produkt Alcatel OmniPCX Office

Společnost Alcatel oznámila, že operátoři Deutsche Telekom, France Telecom, KPN, Swisscom, Telekom Danmark a Telefónica budou distribuovat nástroj pro e-komunikaci Alcatel OmniPCX Office. Operátoři tak mohou nabídnout menším organizacím stejně účinné řešení pro konvergované hlasové a datové služby a přístup na Internet, jaké bylo dosud k dispozici pouze velkým podnikům.

Společnost Alcatel oznámila, že operátoři Deutsche Telekom, France Telecom, KPN, Swisscom, Telekom Danmark a Telefónica budou distribuovat nástroj pro e-komunikaci Alcatel OmniPCX Office. Operátoři tak mohou nabídnout menším organizacím stejně účinné řešení pro konvergované hlasové a datové služby a přístup na Internet, jaké bylo dosud k dispozici pouze velkým podnikům.

Tři měsíce po uvedení tohoto komunikačního serveru na evropský trh projevilo šest největších operátorů zájem nabízet toto inovativní řešení malým a středním podnikům. Zmínění operátoři tak potvrdili vůdčí postavení společnosti Alcatel na trhu s technologiemi tohoto typu.

Nabídka je postavena na produktu Alcatel OmniPCX Office, prvním nástroji pro e-komunikaci, který integruje vše v jednom – hlasovou telefonii, sdílený a zabezpečený přístup na Internet, e-mail a infrastrukturu a služby sítě LAN. Tento systém jako první svého druhu na trhu umožňuje integrovanou e-komunikaci.

Produkt Alcatel OmniPCX Office také poskytovatelům služeb umožňuje, aby svoji nabídku doplnili řízenými službami s přidanou hodnotou. Každý operátor provede cílený marketing tohoto produktu a bude nabízet celou škálu možností od konvenčních hlasových komunikačních služeb a standardních služeb podnikového managementu až po komplexní balíček řešení, která plně využívají výhod konvergence hlasových a datových služeb.

Takovéto řízené služby ideálně vyhovují potřebám malých a středních podniků a díky tomu, že jim nabízejí systém, který byl původně navržen pro velké podniky, jim umožňují rychle a snadno zvýšit produktivitu.

Poskytovatelé služeb si zvolili Alcatel, neboť tato společnost jim jako první nabídla řešení typu All-in-One, tedy „vše v jednom“. Produkt Alcatel OmniPCX Office dokazuje vůdčí postavení společnosti Alcatel v oblasti technologií a pomáhá tak společnosti rozšířit její působnost na trh malých a středních podniků. Olivier Coste, viceprezident divize Service Providers pro podnikové aktivity společnosti Alcatel, uvedl: "Alcatel OmniPCX Office umožňuje telefonním operátorům nabídnout malým a středním podnikům nový typ služeb řízených na dálku. Poskytovatelé služeb tak dokáží lépe navázat pružnější vztahy, neboť zákazníci mohou využít veškerých výhod konvergovaných hlasových a datových služeb. Pro operátory je zde možnost vytvořit nové služby s přidanou hodnotou a zajistit si větší věrnost zákazníků."

O společnosti Alcatel

Společnost Alcatel buduje sítě příští generace, dodává integrovaná hlasová a datová řešení typu end-to-end pro stávající a nové operátory, podniky a spotřebitele po celém světě. Společnost zaměstnává 110 000 lidí a její obrat v roce 2000 činil 31 miliard EUR. Společnost Alcatel působí ve více než 130 zemích.

 www.alcatel.cz
tisková zpráva

Další informace o OmniPCX

Článek ze dne 13. prosince 2001 - čtvrtek

Ušetřete peníze větším využitím proxy serverů
Aktuální články

DNS obhájila prvenství a získala ocenění...

Multimediální zásuvky s konektory HDMI, ...

Nová řešení podpory dostupnosti různorod...

Moderní digitální kancelář bez šanonů

Současné a budoucí IT trendy na konferen...

Zálohování firemních dat s dvojnásobnou ...

Co je nového v české verzi Dynamics NAV ...

Projekt NEN je ušit na míru IT společnos...

Jak na ochranu dat o tržbách

Dynamics 365 pomáhá obchodníkům zlepšova...

Mobilní bankovnictví ohrožuje SMS malwar...

Konference SUSE Expert Days 2017 pro pří...

Malý přenosný bluetooth reproduktor Polk...

Odpovědnost za ochranu dat zákazníků je ...

Digitální transformace s podporou VMware...

Co je nového v Dynamics NAV 2017

Jaká jsou rizika nepromyšleného výběru ř...

Digitalizace v IT průmyslu je klíčovým t...

NEN představuje inovace v tunelování IT ...

HSI potvrzuje své přední postavení na tr...