logo itpoint.cz

Představenstvo RadioMobilu má nového člena

Na zasedání představenstva společnosti RadioMobil došlo ke změnám ve složení tohoto vrcholového orgánu společnosti.

Na zasedání představenstva společnosti RadioMobil došlo ke změnám ve složení tohoto vrcholového orgánu společnosti. Namísto Moritze Gerkeho, který ukončil svoji působnost v Deutsche Telekom a rezignoval na členství v představenstvu, se členem představenstva RadioMobilu stal jeho český manažer – marketingový ředitel Robert Chvátal.

Představenstvo společnosti RadioMobil tak nyní bude pracovat ve složení :

"Skutečnost, že do představenstva společnosti, jejímž majoritním vlastníkem je jeden z nejvýznamnějších evropských mobilních operátorů – německý T-Mobil International, usedne právě další český manažer, je důkazem toho, že T-Mobil International vnímá RadioMobil jako plnohodnotného a vyspělého člena evropského sdružení mobilních operátorů," sdělil předseda představenstva společnosti RadioMobil Alex Bém. "Jmenování dalšího člena výkonného managementu společnosti do představenstva je navíc výrazem důvěry ve vedení společnosti."

RadioMobil, který v těchto dnech oslaví rovných pět let existence na českém trhu, se za tuto relativně krátkou dobu stal jednou z nejúspěšnějších tuzemských společností. Přispěla k tomu nejen kvalita služeb, které nabízí svým zákazníkům, ale současně i velmi profesionální přístup jejích zaměstnanců a vedení.

"Jmenování do řad představenstva společnosti, kde působím jako marketingový ředitel, je pro mne výrazem velmi zavazující důvěry akcionářů a samozřejmě i velkou výzvou do budoucna," říká marketingový ředitel a člen představenstva společnosti RadioMobil, Robert Chvátal.

Ing. Robert Chvátal - vzdělání & praxe

 www.paegas.cz
tisková zpráva

Článek ze dne 26. června 2001 - úterý