logo itpoint.cz

RadioMobil má nového manažera firemní komunikace

Na pozici manažera firemní komunikace společnosti RadioMobil nastoupil dnem 15. května 2001 Jiří Hájek, který bude současně vykonávat i funkci tiskového mluvčího.

Na pozici manažera firemní komunikace společnosti RadioMobil nastoupil dnem 15. května 2001 Jiří Hájek, který bude současně vykonávat i funkci tiskového mluvčího.

Ve společnosti RadioMobil bude řídit útvar firemní komunikace, jehož součástí jsou tři oddělení :

Jiří Hájek má mnohaleté zkušenosti s firemní komunikací v oblasti telekomunikačního trhu i s řízením početných týmů ve velkých společnostech. "Osobně je pro mě velkou výzvou pracovat v tak dynamicky se rozvíjející a úspěšné firmě," řekl Jiří Hájek. "Věřím, že společně s ostatními útvary v rámci společnosti, se nám podaří ještě zvýraznit pozici RadioMobilu jako vedoucí inovativní společnosti na českém telekomunikačním trhu."

"Na vztahy s médii a veřejností kladla naše společnost vždy velký důraz," vysvětluje generální ředitel společnosti RadioMobil Roland Mahler. "Našim zákazníkům poskytujeme totiž nejen ty nejkvalitnější služby, ale i profesionální péči, jejíž nedílnou součástí jsou i vztahy s veřejností. Jsem přesvědčen, že pan Jiří Hájek na pozici manažera firemní komunikace naší společnosti bezezbytku zúročí své široké zkušenosti jak z telekomunikačního trhu, tak z oblasti public relations."

Jiří Hájek, MCC

Akciová společnost RadioMobil je operátorem sítě GSM 900/1800 MHz pod názvem Paegas. Od roku 1996, kdy RadioMobil vstoupil na český trh, a přinesl tak konkurenci, získal přes dva milióny zákazníků. Předplacené služby prodává RadioMobil pod názvem Paegas Twist, což je nejúspěšnější předplacená služby na českém trhu, která svým uživatelům umožňuje celou řadu služeb jako třeba datové a faxové spojení, GSM bankovnictví na bázi standardu SIM Toolkit, služby Paegas Asistent, přístup ke službám WAP a navíc jim zdarma nabízí e-mailovou schránku ClickBox Easy. Paegas Click je další značkou služeb společnosti RadioMobil, která je zaměřena na zákazníky s přístupem k internetu či WAPu. Ti tak mohou na webové stránce www.click.cz snadno nastavovat služby, ale i třeba využívat komplexní elektronickou schránku na bázi technologie unified messaging.

RadioMobil patří do skupiny Deutsche Telekom – jednoho z největších světových telekomunikačních operátorů. Ten totiž prostřednictvím dceřinné společnosti T-Mobil (operátora mobilních služeb Deutsche Telekom) vlastní 87,3 % v konsorciu C-Mobil. Dalšími akcionáři CMobilu jsou: STET mobile holdings N.V. (12 %) a PVT, a.s. (0,7 %). Mezinárodní konsorcium C-Mobil vlastní nyní 60 , 8 % společnosti RadioMobil, jejímž druhým největším akcionářem je společnost České radiokomunikace.

Síť GSM Paegas dnes pokrývá přes 99 % české populace a 99,8 % silnic první třídy. Jen během roku 2000 vzrostl počet vysílačů o 750 a na konci roku jich tak bylo 2500. Jen do sítě loni směřovaly investice přesahující devět miliard korun. Mobilní telefon mohou zákazníci společnosti RadioMobil používat v sítích 204 operátorů z 89 zemí celého světa (celkem 124 různých lokalit). Na konci února roku 2001 využívalo služby Paegas přes 2.000.000 zákazníků.

 www.paegas.cz
tisková zpráva

Článek ze dne 16. května 2001 - středa