logo itpoint.cz

Radiomobil položil základní kámen nového zákaznického centra v Hradci Králové

Společnost hodlá spolupracovat mimo jiné i s místní univerzitou. Studenti vyšších ročníků by mohli v zákaznickém centru pracovat jako brigádníci a po ukončení studia by mohli u RadioMobilu nalézt kvalifikovanou práci. Objekt bude dokončen v březnu 2002 s plným zahájením provozu v červnu příštího roku.

Základní kámen nového zákaznického centra společnosti RadioMobil položili ve čtvrtek 30. srpna zástupci této společnosti a představitelé Hradce Králové. Nové zákaznické centrum RadioMobilu se buduje v lokalitě Aldis v centru Hradce Králové. Podle Tomáše Růžičky z oddělení služeb RadioMobilu by měl být objekt dokončen v březnu 2002, plný provoz bude zahájen v červnu příštího roku.

Jak u příležitosti položení základního kamene uvedl primátor města Králové Oldřich Vlasák, RadioMobil je jedním z nejvýznamnějších investorů v Hradci Králové. Společnost hodlá spolupracovat mimo jiné i s místní univerzitou. Studenti vyšších ročníků by mohli v zákaznickém centru pracovat jako brigádníci a po ukončení studia by mohli u RadioMobilu nalézt kvalifikovanou práci.

Královéhradecké zákaznické centrum RadioMobilu bude po Lounech teprve druhé v České republice. Náklady na jeho zbudování jsou odhadovány na zhruba jednu miliardu korun. Práci ve středisku zpočátku nalezne zhruba 500 lidí, v dalších letech by se měl tento počet ještě zvýšit.

 http://www.pointa.cz - Česká informační agentura
dop

Článek ze dne 4. září 2001 - úterý