logo itpoint.cz

Radiomobil představuje nové služby, které do konce roku nabídne svým zákazníkům

Pro oblast zábavy a volného času jsou určeny služby Audio Pohlednice a Hlasová SMS zpráva. Služba MojeInfo nabízí efektivní způsob sdělování informací většímu okruhu příjemců. Paegas Recepce je automatický hlasový informační systém určený zejména pro malé a střední společnosti.

Společnost RadioMobil představila na Invexu nové služby, které ještě do konce roku 2001 nabídne svým zákazníkům. Především pro oblast zábavy a volného času jsou určeny služby Audio Pohlednice a Hlasová SMS zpráva. Služba MojeInfo nabízí efektivní způsob sdělování informací většímu okruhu příjemců. Paegas Recepce je automatický hlasový informační systém určený zejména pro malé a střední společnosti.

"Chceme, aby všichni zákazníci RadioMobilu měli možnost využít služeb, které dnes mobilní komunikace nabízejí. Zaměřili jsme se proto jak na oblast zábavy a volného času, tak i na produkty, které jsou připraveny pro malé a střední podniky," uvedl Robert Chvátal, marketingový ředitel společnosti RadioMobil.

Nové funkce byly zapracovány také do ClickBoxu. ClickBox je inteligentní elektronická schránka, ve které se ukládají hlasové, e-mailové a faxové zprávy. Je možné ji ovládat (přehrávání, prohlížení, upravování a přeposílání zpráv) prostřednictvím telefonu (volání, WAP) nebo internetu. ClickBox jako jedna z prvních služeb na světě také umožňuje dvě zcela revoluční novinky - hlasové ovládání a čtení textu. Díky hlasovému ovládání se může zákazník pomocí jednoduchých a logických hlasových příkazů pohybovat ve schránce a aktivovat její funkce. Čtení textu dává možnost nechat si do mobilního telefonu elektronickým hlasem přečíst záhlaví nebo i celý text e-mailu. Pro čtení je možné zvolit českou nebo anglickou výslovnost. Nově je možnost čtení e-mailů zpřístupněna také uživatelům bezplatné služby ClickBox Easy. Novou vlastností ClickBoxu je možnost odesílání SMS zpráv přímo z internetového a wapového rozhraní ClickBoxu. Nově je také možné zasílání kombinovaných zpráv, kdy je tentýž text zaslán jako e-mail, fax a SMS zpráva.

 www.paegas.cz
tisková zpráva

Článek ze dne 23. října 2001 - úterý