logo itpoint.cz

RadioMobil získal ocenění Křišťálový disk 2001

Cenu Křišťálový disk 2001 převzala společnost za službu ClickBox. Soutěž je tradiční součástí doprovodného programu mezinárodního veletrhu informačních a komunikačních technologií INVEX.

Cenu Křišťálový disk 2001 převzala koncem minulého týdna společnost RadioMobil za službu ClickBox. Soutěž Křišťálový disk je tradiční součástí doprovodného programu mezinárodního veletrhu informačních a komunikačních technologií INVEX, který se letos konal již pojedenácté. Vyhlašovatelem a organizátorem soutěže je společnost FAIR AGENCY.

Na hodnocení soutěžních exponátů se podílí Akademie informačních a komunikačních technologií složená ze zástupců akademické obce, oborových asociací a zástupců uživatelské sféry. Předsedou hodnotitelské akademie pro rok 2001 byl prof. RNDr. Jiří Zlatuška, CSc., rektor brněnské Masarykovy univerzity. Z celkového počtu 66 přihlášených exponátů bylo na Křišťálový disk nominováno 31 exponátů. Ocenění bylo uděleno devíti z nich. RadioMobil je jediným telekomunikačním operátorem, který letos tuto cenu obdržel.

"Jsem velmi potěšen, že se nám dostalo tohoto prestižního ocenění," říká Roland Mahler, generální ředitel společnosti RadioMobil. "Tím, že jsme získali Křišťálový disk za službu ClickBox, jsme opět potvrdili naši pozici inovátora. Jsme totiž jediným operátorem na českém trhu a jedním z prvních na světě, který nabízí služby založené na technologii budoucnosti, tzv. syntéze řeči. Jsem také rád, že právě naši zákazníci mohou jako první využívat tuto technologii, jež v budoucnu plně umožní jednoduché a pohodlné ovládání přístrojů lidským hlasem."

Služba ClickBox

 www.paegas.cz
tisková zpráva

Článek ze dne 24. října 2001 - středa