logo itpoint.cz

S Microcomem superlinka euroISDN úplně zdarma

Fincom International nabízí v rámci balíčků euroISDN ČESKÉHO TELECOMU špičkové produkty Microcom za 1 Kč a navíc pokrývá náklady na přeměnu analogové linky na euroISDN2.

Praha, 5. září 2001 - Fincom International a.s., samostatná firma patřící do skupiny Fincom Group a největší dodavatel klientských přístupových zařízení na českém trhu, a ČESKÝ TELECOM, vedoucí telekomunikační operátor v České republice, ohlásili novou společnou nabídku balíčku ISDN modemu a linky euroISDN2. V rámci této akce je možné v období od 1. září do 19. října 2001 získat od ČESKÉHO TELECOMU špičkový ISDN modem Microcom za 1 Kč, pokud si zákazník zřídí ISDN linku.

Tato nabídka probíhá v součinnosti se stejnou akcí ČESKÉHO TELECOMU, který nabízí ISDN balíček (s telefonem nebo modemem) za 1 000 Kč. Společnost Fincom se navíc prostřednictvím své profesionální sítě dealerů rozhodla nabídnout ještě více a umožnila zákazníkům získat v případě přeměny stávající linky na euroISDN celý balíček obsahující mj. ISDN modem Microcom pouze za 1 Kč. Celá akce je v současné také podpořena rozsáhlou mediální kampaní.

"Český trh s telekomunikačními službami se nyní nachází v období, kdy uživatelé začínají masivně přecházet z analogových na ISDN technologie," řekl Martin Košut, CEO Fincom Group. "Jako největší výrobce ISDN přístupových zařízení na českém trhu jsme se proto rozhodli pomoci zákazníkům získat přístup ke všem výhodám digitálních technologií co nejdříve a co nejjednodušším způsobem. Společná nabídka s ČESKÝM TELECOMEM je velkou příležitostí pro všechny uživatele, kterým jsou v této souvislosti k dispozici všichni dealeři a obchodní partneři naší firmy."

Technologie ISDN představuje novou, cenově atraktivní možnost plně digitálního datového přístupu. K jejím největším výhodám patří např. velmi rychlé navázání internetového přístupu (během 2-3 sekund), vysoce kvalitní připojení s rychlostí až 128 kbps a možnost datového spojení a souběžného telefonního hovoru ve stejném okamžiku. V poslední době je možno navíc v České republice ISDN linku zřídit i provozovat za relativně velmi nízké náklady.

Společnost Fincom International, vedoucí dodavatel ISDN technologií v ČR, nabízí na trh širokou škálu tradičně kvalitních ISDN modemů značky Microcom. Mezi ně patří například patří Microcom ISDN USB Porte Plus, Microcom ISDN USB Porte s USB rozhraním pro připojení k počítači, Microcom ISDN Porte Plus s možností využití 2 analogových zařízení jako telefon, fax, záznamník apod., nebo interní ISDN modem Microcom ISDN Porte Internal, který se instaluje do PCI slotu. Všechny ISDN modely vycházejí z tradičního přístupu značky Microcom, který zahrnuje spolehlivost, bezpečnost a moderní design svých produktů.

 www.fincomgroup.net
tisková zpráva

Článek ze dne 7. září 2001 - pátek