logo itpoint.cz

S novou reklamní agenturou chce Aliatel posílit značku společnosti na českém telekomunikačním trhu

Ve výběrovém řízení na dodavatele reklamního servisu a propagaci společnosti Aliatel a.s. zvítězila agentura Leo Burnett Praha.

Ve dnech 19. - 22. 11. 2001 probíhalo v Aliatelu uzavřené výběrové řízení na reklamní agenturu. Jeho cílem bylo vybrat společnost, která zajistí reklamní servis zejména v "nadlinkových" aktivitách s důrazem na marketingové poradenství pro strategické řízení značky.

Výsledkem je výběr reklamní agentury Leo Burnett, která bude pro Aliatel zajišťovat veškeré strategické, kreativní i mediální aktivity a se kterou v tuto chvíli probíhají jednání o budoucí smlouvě. Jejím hlavním úkolem bude posílit značku společnosti Aliatel na českém telekomunikačním trhu.

Výběrového řízení se zúčastnilo celkem šest reklamních agentur, které z pohledu Aliatelu představují špičku na českém reklamním trhu. Společnost Aliatel doposud spolupracovala s reklamní agenturou McCann-Erickson.

ALIATEL a.s. poskytuje v garantované kvalitě široký výběr telefonních, datových a internetových služeb. Společnost disponuje robustní, plně zálohovanou transportní sítí pokrývající celé území České republiky. Společnost Aliatel je držitelem certifikátu ISO 9001.

Leo Burnett Praha je součástí mezinárodní agentury Leo Burnett Worldwide, Inc., působící na reklamním trhu od roku 1935. Leo Burnett Praha je v současné době největší reklamní agenturou na českém trhu. V roce 2001 získala ocenění Agentura desetiletí a CEO Leo Burnett, Josef Havelka, byl vyhlášen osobností desetiletí na českém reklamním trhu.

 www.aliatel.cz
tisková zpráva

Článek ze dne 13. prosince 2001 - čtvrtek