logo itpoint.cz

Siemens Forum s hvězdou Formule 1

21. listopadu zavítá do Mnichova jezdec stáje West McLaren Mercedes Mika Häkkinen jako host společnosti Siemens, divize Information and Communication Mobile (IC Mobile), která je jedním z technologických partnerů a sponzorů tohoto úspěšného týmu Formule 1.

Dne 21. listopadu zavítá do Mnichova jezdec stáje West McLaren Mercedes Mika Häkkinen jako host společnosti Siemens, divize Information and Communication Mobile (IC Mobile), která je jedním z technologických partnerů a sponzorů tohoto úspěšného týmu Formule 1. Bude to jedno z jeho posledních veřejných vystoupení před pauzou ve sportovních aktivitách, během které se chce věnovat své rodině. Od 16 hodin bude Mika Häkkinen odpovídat na dotazy svých fanoušků na adrese www.my-siemens.com/city . Chat potrvá do 16:45.

Zájemci se mohou přihlásit prostřednictvím webové stránky společnosti Siemens IC Mobile City nebo přes speciální internetovou reklamu, která běží na většině sportovních a veřejných stránek. Chatu se může zúčastnit až 3 000 lidí. Mnichovští školáci se mohou s létajícím Finem setkat ve tři odpoledne v den školního volna v hale SiemensForum v centru Mnichova. Po zodpovězení všech otázek a autogramiádě bude následovat chat v posluchárně Fóra. Na webu bude Mika svým fanouškům k dispozici od 16 hodin do 16:45.

Prostřednictvím e-mailové adresy mika@siemens.com si zájemci z řad školáků mohou nyní rezervovat místo v posluchárně a zaslat svou otázku. Autoři nejzajímavějších dotazů mají vysokou šanci se chatu účastnit živě. Vítěze uvědomí společnost Siemens.

Tento chat s Mikou Häkkinenem je prvním ze série chatů se sportovními hvězdami, které se budou pravidelně konat na interaktivní webové stránce Siemens IC Mobile. Podobné akce se v polovině prosince zúčastní i Mikův stájový kolega David Coulthard, který bude chatovat přímo z hlavní haly jedné střední školy ve skotském Edinburghu.

Stránka www.my-siemens.com/city nabízí kromě zábavy a informací i speciální služby jako personalizaci a optimalizaci mobilních telefonů, včetně stažení různých druhů vyzvánění a obrázků. Zákazníci si rovněž mohou sami navrhnout kryt C45 CLIPit a objednat si jej prostřednictvím internetu.

 www.siemens.cz
tisková zpráva

Článek ze dne 13. listopadu 2001 - úterý