logo itpoint.cz

Siemens se stal dodavatelem podnikové komunikační architektury pro světoznámého výrobce křišťálu firmu Moser

Zakázka o objemu 900000 Kč obsahuje kromě špičkové digitální ústředny Hicom 300 také systém bezdrátových (DECT) zařízení.

Zakázka o objemu 900 000 Kč obsahuje kromě špičkové digitální ústředny Hicom 300 také systém bezdrátových (DECT) zařízení. Tento systém umožní zefektivnění komunikace jednotlivých pracovníků firmy Moser v celém areálu sklárny v Karlových Varech. Prestižní výrobce uměleckého skla zvolil efektivní a rozšiřitelné komunikační řešení, které mu významnou měrou sníží náklady jak ve formě telekomunikační poplatků tak nákladů na koordinaci pracovníků.

Siemens, skupina Informace a komunikace, sítě je vedoucím poskytovatelem komplexních řešení pro podnikové, veřejné a mobilní komunikační sítě a předním dodavatelem koncových terminálů a mobilních telefonů v České republice.

 www.moser-glass.com Moser a.s. je světoznámým výrobcem luxusního nápojového a dekorativního skla klasických i moderních tvarů. Výrobky sklárny jsou známy svojí kvalitou, dokonalostí a elegancí, a právem jsou tedy označovány jako "Sklo králů". Během 140 let své existence se staly majetkem královských rodů, prezidentů a jiných významných osobností z celého světa.

 www.siemens.cz
tisková zpráva

Článek ze dne 1. listopadu 2001 - čtvrtek